Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miben változott meg az elképze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben változott meg az elképzelésed/véleményed a párkapcsolatról miután megtapasztaltad, hogy milyen is?

Figyelt kérdés
Már ha változott..
jún. 27. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Azt hittem, hogyha beleadok mindent, akkor a másiktól is ugyanezt visszakapom. Sajnos nem így lett.

Rájöttem, hogy legközelebb jóval kimértebbnek kell lennem.

jún. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Én abban a hitben éltem, hogy az ideális kapcsolatot úgy képzeltem el, hogy az én sötét depressziós lelkem, majd megmenti egy csodálatos személy és segít abban, hogy érzelmileg normális lehessek és cserébe szerethetem szabadon a legjobban a világon.


De azóta már rájöttem, hogy egyenlőnek kell lenni egy kapcsolatban, egészségesen meg kell tanulni szeretni és nem várhatjuk a másiktól, hogy ő építse fel a lelkünk és ő legyen a "megmentőnk".


Még akkor sem, ha a gagyi romantikus filmekben ez jól hangzik.

jún. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Azt gondoltam, a munkám révén jó emberismerő vagyok. Erre kifogtam az abszolút legalját a kapcsolataimban.


F

jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem minden a párkapcsolat, anélkül is teljesen jól el lehet lenni.
jún. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%

Azt hittem, hogy a párkapcsolat két ember közös csapatát jelenti, ketten minden és mindenki ellen, mindig győzve, legyőzve a világot.

Hogy a szerelem és a szeretet olyan kapcsot és kötődést kovácsol, amit ember széttépni nem tud. Azt hittem, hogy ilyen lesz, nagy szeretet, összhang, közös célok, tisztelet, őszinteség, HŰSÉG....aztán ezeken belül szülők leszünk, neveljük tiszteletben és békében a gyereket...😂😂😂


Hát nem így lett. Mára milyenné váltam....mint egy pöcegödőr, sajnos rákellett dőbbenjek, hogy nincs hűséges és őszinte nő. Nincs tisztelet, sem szeretet, a szerelem is csak egy átmeneti dolog. A szülőségről is letettem, minek, hogy majd menjen felrekrni a nő, én meg legyek hétvégi apuka? ....pfffff...


Hát ennyi, szörnyűek lettek a nők, konkrétan hányok tőlük, annyira hűtlenek, annyira hazugok, annyira ösztöni lények...gyűlölöm őket.

jún. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, ha egy pasi gőzerővel udvarol és megfelelő tempóval (nem túl gyorsan) haladunk, ha ő is ugyanolyan lelkes, mint én, és azonos energiákat tud beletenni a kapcsolatba, ha minden téren remekül kijövük egymással, és egyformán szerelmesek vagyunk, akkor az egy érzelmileg elkötelezett kapcsolat. Tévedtem.
jún. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én előtte azt gondoltam, hogy pár hónap alatt megunom a párom, ha lesz, ami a legtöbb esetben őszintén szólva így is volt, addig amíg meg nem ismertem a ma már férjemet.:) őt 14 éve szeretem, ő a másik felem, a lelki társam, és cseppet sem unom:)
jún. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#5 Nem csak azt kellene nézni hogy milyen jó teste van és nem csak ez alapján összejönni mondjuk
jún. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Volt kettő is,hosszúak. Hetedik éve vagyok ismét egyedül és bizony, a nehézségek ellenére nyugodt szívvel kijelentem,hogy soha többé senkivel nem vagyok hajlandó kapcsolatba menni,együtt élni illetve tartósan tervezni bármit is.

Ez a kettő is elvett az életemből, minden téren és nagyon sokat.Nem kellett volna egyik sem, pedig nem a testük miatt szerettem meg őket.


F

jún. 28. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Megtanultam egyedül élni. Rájönni, hogy csak mese az együtt könnyebb. Nincs együtt. Ő van meg én.
jún. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!