Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt a "lefőtt a kávé" kifejezé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a "lefőtt a kávé" kifejezést miért használják olyan gyakran?

Figyelt kérdés
Igazából lassan bármilyen kategóriára rámondják, 30, 40, 50 évesekre, de gyerekes nőkre, pocakos férfiakra, stb. Mondjuk valószínűleg nem ugyanazok vélelmezik ezt mindenkinél, hanem inkább a rivális csoportok képviselői dühből. Lehet neki nem jön össze és úgy érzi beszólhat másnak és jobban érzi attól magát. Nekem ez fura, én nem gondolnám, hogy bárkire ilyet mondanék addig, amíg nem ismerem, ha körülnézünk nem csak a szuper képességű embereknek van párkapcsolatuk, ki is halt volna már az emberiség, ha annyi mindenkinek "lefőtt volna a kávé", amennyinek itt írják.

jún. 26. 17:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A 2es csak kiforgatja az egészet. Akinek lefőtt a kávé azt arra értik aki már képtelen/nem akar családot alapítani mert túl későn fogna bele minden bizonyos okból, akár lelki akár egzisztenciális okokból. Mielőtt mindenki engem fog utálni, itt nem a biológiai folyamatokra gondolok, hanem a személy életfelfogására. Vannak olyan emberek akik egyáltalán nem akarnak gyereket vállalni, viszont a másik fél igen. Ez rengeteg problémát és veszekedést szülhet, aminek többnyire az a vége hogy a két fél elváll egymástól és megkeresik maguknak a megfelelő személyt a hozzájuk megfelelő életfelfogáshoz.
jún. 27. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ezt a kifejezést azoknak mondják akik értetlenek és nagy túlysúlyal vagy 35 éves szűzen, melósként ambició nélkül albérletből stb akarnak 15 évvel fiatalabb életerős, szép, vékony nőket.. És nem értik meg hogy erre nekik már nincs esélyük.


B, Másik kategória meg a kis anyukák 1 vagy több gyerekkel, akiknek már megvoltozott a korábbi vonzó megjelenésük. És 160/ 80 vagy 90 kgal, otthon ülnek a gyerekükkel munka nélkül és várják a vagyonos fehér lovon a herceget.

jún. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Annyit jelent, hogy ennyi volt, ha eddig valami nem sikerült akkor el kell engedni a dolgot. Ebben a kategóriában a párkeresésre, pár találásra vonatkozik ez nyilván. Szóval ha valakinek X ideig semmi, de szó szerint semmi nem jön össze akkor már fölösleges erőlködni.

Én is így vagyok ezzel. 3 éve abszolút 0, azaz NULLA közöm volt bármilyen téren bármilyen nőhöz - szóval nem csak szexuális értelemben, nulla randi, nulla beszélgetés, nulla ismerkedési kísérlet, sőt még csak pozitív visszajelzést sem kaptam nőtől, egy mosoly, egy "szemezés", vagy bármilyen apró jelet SEM - úgyhogy én mondhatom magamról, hogy "lefőtt a kávé". Mert tényleg így van, értelmetlen tovább próbálkoznom, értelmetlen a dologgal foglalkozni. Csak önkínzás az egész.

Nyilván a legnehezebb úgy elengedni a társkeresést, hogy abszolút ne rágódjon rajta az ember és ne érezze folyamatosan magányosnak magát. Mondjuk a legrosszabb az élet céltalansága. Mert ha nem lehet család, nincs kivel megosztani az életet, akkor minek egyáltalán bármi is?

jún. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Akkor haver nálad nem azt kéne mondani, hogy lefőtt a káve, mert mindig lehet újat főzni.

Inkább elromlott a kávéfőző, nem?

jún. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!