Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ebből lehet arra következtetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet arra következtetni, hogy minimum nem vagyok közömbös számára?

Figyelt kérdés
A helyszín a konditerem. Próbálkozom nem bámulni a lányokat, de van egy lány, akinél mindig csúfos kudarcot vallok, egyszerűen nem bírom levenni a szemem róla. Nem azért, mert ő a legtökéletesebb (vagyis számomra igen, de objektíven nem), egyszerűen csak pont az én typeom. Ha azt veszem észre, hogy mondjuk 10 odapillantásból legalább a felénél visszanéz rám és/vagy már eleve nézett, amikor odapillantottam, akkor az lehet annak a jele, hogy valamennyire bejövök neki/lehet esélyem/kitűnök számára a tömegből? Lehet csak wishufl thinking, de más lány nem csinálja ezt velem, és gondolom őt is mindenki más is nézi.
jún. 25. 21:49
A kérdező szavazást indított:
Igen, lehet erre következteni.
Nem. Ez csak természetes reakció, hogy visszanéz arra, aki őt nézi.
7 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem többet képzelsz bele.. hozzám meg jött oda csaj hogy segítsek már neki, igaz hogy másik 30 pasi is ott volt, mégse gondoltam bele többet. Bár ki tudja, lehet ismerkedni akart🤣 Jól elcsesztem, annyi baj legyen lesz másik.
jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan fura dolog hogyha valakit bámulunk akkor megérzi és vissza néz vagy bámul ránk. Nem tudom, hogy hogy hívják a jelenséget. Amúgy egyáltalán nem biztos, hogy azért néz téged. Menj oda és kezdj el beszélgetni vele, aztán kiderül. Mert tegyük fel azért bámul, mert bejössz neki, akkor is tovább bámulod és nem csinálsz semmit? Sok pasi azzal vágja el az esélyeit, hogy fél.
jún. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!