Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mit jelent pontosan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent pontosan hogy valaki nem a saját szintjének megfelelő emberrel szeretne megismerkedni?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom ezt, de mi írja ezt le, honnan lehet tudni pontosan hogy kinek mi a szintje? Néhány dolognál például magasság, vagyoni helyzet, ahol biztosra tudom hogy nem nagyon rúghatok labdába ott érthető vagy ha nem vagyok egy "fitnesz" ember. Mert én úgy vagyok hogy nekem nincs egy konkrét nő típus vagy hogy fogalmazzak hogy ki tetszik, tehát nekem ez spontán jön.

jún. 23. 19:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
sok szep egyetimsta lányt lattam luzer nyomi kinezetu egyetemista pasival.. ott az egyetemen sokan a szintjuk ala valasztanak.
jún. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
38%

#21 mert megvan a közös téma, közeg, érdeklődés, illetve hasonló dolgokon mennek keresztül... Stb. Röviden, sok a kapcsolódási pont.

Egyébként nem lehet szerintem egyértelműen megmondani, ki van veled azonos szinten, hacsak nem szélsőségekről beszélünk. Ugyanakkor simán lehet, hogy bizonyos téren "nem egy szinten" vannak az emberek, de más téren kompenzálnak, és így kijönnek egymással. Ismeretlenül kb csak a külső van, ami alapján meg lehet ezt ítélni, de a legtöbb ember azért több, mint a külseje.

Mi a férjemmel sok mindenben hasonlítunk, más dolgokban meg különbözünk. Külsőleg azt mondanám, hogy egy szinten vagyunk, az érdeklődésünk is hasonló, szeretünk sportolni, ugyanakkor szeretjük a reál témákat, sokszor keresünk utána dolgoknak, és jó, tartalmas beszélgetések kerekednek belőle, ami másokat lehet, hogy irritálna (szeretünk tudományosan megindokolni dolgokat, és ha valamiben bizonytalanok vagyunk, akkor addig keressük a választ, amíg mindketten elégedettek leszünk vele). Mindketten igényesek vagyunk a környezetünkre, de őt más dolgok zavarják, mint engem. Itt megtanultunk figyelni a másik preferenciáira, és vagy az adott illető csinálja meg, vagy ha ő kimerült, akkor megcsináljuk helyette. Én kreatívabb vagyok sok téren, ő gyakorlatiasabb, és ez igazából egy elég jó kombó. A kikapcsolódást is néha máshogy képzeljük el, ilyenkor vagy megy az illető egyedül az adott programra, vagy ha olyan a hangulatunk, akkor részt veszünk egymás elképzeléseiben (ő pl szeret koncertekre járni, én nagyon ritkán megyek vele, én szívesebben ülök össze másokkal csendes programokra, amihez neki nincs mindig kedve). Teszem hozzá, az elején mindketten azt hittük, hogy nem vagyunk egy szinten, a másik találhatna jobbat, így lesz ami lesz alapon vágtunk bele, aminek lassan már egy évtizede :D Menet közben derült ki, hogy jó csapat vagyunk, sokat alkalmazkodtunk direkt kényszer nélkül. Én pl mellette kezdtem el sportolni. Nem volt soha kifogásom ellene, csak motivációm sem. Ő étkezésben volt teljesen más, nem szerette a zöldségeket pl. Én soha nem erőltettem, mert nem igazán érdekelt a dolog, aztán elkezdett rájárni a kajámra, szóval vettünk többet belőle. Ma már szerintem több zöldséget eszik, mint én, én meg többet sportolok, mint ő.

Szerintem igazából minden azon múlik, hogy mennyire nyitott a két fél, és hogy mennyire tudnak kommunikálni egymással. Kényszeríteni senkit nem lehet semmire, de teljesen természetesen is ki tudnak alakulni ilyen alkalmazkodások, aminek a végén azt érzi a két fél, hogy több lett, mint előtte volt.

jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
22. Nekem nincs energiam sokat beszelni és real targyak alapbol megterhelnek nagyon ha erosen kell gondolkodni.. atlagos dolgokat szeretek .
jún. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

A "szint" első körben a külsőt jelenti. Mivel ezt LÁTOD először általában az embereknél. Szóval ha te 150cm-es, kövér, kopaszodó fazon vagy akkor ne akarj, vékony, modell alkatú, magas, szép arcú csajoknál bevágódni.

Nem fog menni.

Második szint a külsőből leszűrhető életmód. Egy sportosan öltözött ember, akinek a testalkatán is látszik a mozgás szeretete, nyilván nem fog érdeklődni egy tespedő, elhízott/apatestű, löttyedt ember iránt. Vagy legalábbis nem ez jellemző.

Ide tartozik még az öltözködés egyéb elemei is: aki rendszerint öltönyben jár, valószínűleg nem gyári melós. Érdemes megnézni az öltözetre való igényességet, emnnyire harmonikus, mennyire tiszta, rendezett valaki külseje.

Harmadik szint a külső megjelenésből leszűrhető vélt anyagi státusz.


Nyilván mindegyik esetben lehet csalni, gyári melsóként is mászkálhatsz öltönyben és lusta emberként is tettetheted magadnak sportosnak, csak hamar le fogsz bukni. Az anyagi helyzetet is lehet rosszabbnak/jobbnak is mutatni. tipik példa erre a bmw-s kisgyerekv vagy akik bőve na szintjük felett költenek státusszimbólumokra. Itt is látszik, hogy ki az aki ezzel csak erőlködni, és bizonyos "kultur szint"-be akar tartozni (aranyláncos, hátranyalt hajú cigányok, "ecsetfejű" tini fiúcskák, a "nagymenő" wannabe vállalkozó stb.).

Szóval lehet tipizálni az embereket a külső megjelenés alapján.

Végső soron ez a holdudvar hatás. Az első benyomás valakiről.

jún. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
24: ugye tudod, hogy a gyárakban öltönyben dolgoznak már? Rengeteg gyárba a romos falak közé minimal designos bútorokat telepítettek, és pl. szórakozóhelyként üzemel. Ott pedig illik a staffnak öltönyben dolgozni, de a gyárak újabban menő galériák is.
júl. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
76%

Ez egy kitalált h_lyeség amit Coelho szintű bölcsességként szokás mondogatni. Akkor lenne helytálló, ha pénztáros Gizi Mészáros Lőrincet akarna maga mellé és ekkor mondják neki.

Ehelyett legtöbbször arra használják, ha Pénztáros Gizi ugyanabból a bevásárlóközpontból nem jön össze Biztiőr Bélával, csak mert Gizi heti 2x jár futni és kettővel több foga van, mint Bélának.

júl. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!