Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mit jelent pontosan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent pontosan hogy valaki nem a saját szintjének megfelelő emberrel szeretne megismerkedni?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom ezt, de mi írja ezt le, honnan lehet tudni pontosan hogy kinek mi a szintje? Néhány dolognál például magasság, vagyoni helyzet, ahol biztosra tudom hogy nem nagyon rúghatok labdába ott érthető vagy ha nem vagyok egy "fitnesz" ember. Mert én úgy vagyok hogy nekem nincs egy konkrét nő típus vagy hogy fogalmazzak hogy ki tetszik, tehát nekem ez spontán jön.

jún. 23. 19:06
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Vagy ha nem passzol a személyiségünk
jún. 23. 19:06
 2/26 anonim ***** válasza:
67%
Nekem mikor ezt mondták, arra gondoltak hogy a társadalmi státuszomnak megfelelő emberek között kellene keresgélnem.
jún. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
33%
Saját szint az kinézet + érdeklődés + öltözködés.
jún. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%
Kinézetéhez, anyagi helyzetéhez, értelmi és társadalmi szintjéhez képest sokkal jobb társat akar.
jún. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
45%

Nem társat keres akivel lelkileg egy lenne vagy hasonlóak, vagy egyutt eveznek az életben, vagy egyutt küzdenék le ugyanazokat az akadályokat.


Pl ha dagadt dagadtal jonne ossze ketten egyutt sokkal konnyebb lenne fogyokurázni egymast motiválni, segíteni. Ellenben egy vékonyabb csak szakitással zsarolással meg hasonlókkal demotiválna csak hogy még az éltekedve is elmenne a másiknak. A zsarolás tévhit hogy ambíciókat adna. A Norbi féle hozzáállás is inkább romboló mint építő.


Vagy egy karrieristát pl csak lehúzna egy ambíciótlan tanulni nem akaró betanított aki csak azt magyarázza mit hogyan nem lehet megcsinálni meg felesleges, mint egy másik karrieristával viszont lehet szárnyra kaphatna.


Valójában egy párkapcsolat lényege az lenne hogy van társad, és nem olyan van melletted aki lehoz az életedről is vagy csak leránt maga mellé a pocsojába de megalkuvó vagy, és nem is olyan aki lenéz lekezel el se fogad, hierarchikus rendszer van hogy neked csend a neved mert neki több pénze van es mindenben ö dönt te meg mosogass.


Egyenrangú kapcsolatokhoz nagyon nem árt az, ha egyszinten vannak emberek és nem egyik használja a másikat ugrodeszkának vagy energiavámpírkodik, vagy nem behódol csicskul a másik. Ezek egészségtelen kapcsolatok.

jún. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
34%
Persze sokan akarnak sikeres vagy szép embereken energiavámpírkodni, csak nem biztos az hogy ez egy sikeres szépnek kell is.
jún. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
72%
Ez nagyon egyszerű. Oda-vissza relatív. Aki szóbaáll veled randi ügyileg, akivel jól kijössz, az a "szinted".
jún. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
De ha nem ismerem azt akitől szeretnék valamit, akkor nem fogom tudni a preferenciáit
jún. 23. 19:16
 9/26 A kérdező kommentje:
Olyat is hallottam már hogy egy csinos lány összejött egy túlsúlyos sráccal. Bár ez a ritka esetek egyike.
jún. 23. 19:19
 10/26 anonim ***** válasza:
#8 nyilván ki kell deríteni ehhez, hogy tetszel-e neki, de ha a neked tetszőek rendszeresen kioffolnak, akkor tudhatod, hogy túl magasra teszed a lécet.
jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!