Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mit jelent pontosan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent pontosan hogy valaki nem a saját szintjének megfelelő emberrel szeretne megismerkedni?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom ezt, de mi írja ezt le, honnan lehet tudni pontosan hogy kinek mi a szintje? Néhány dolognál például magasság, vagyoni helyzet, ahol biztosra tudom hogy nem nagyon rúghatok labdába ott érthető vagy ha nem vagyok egy "fitnesz" ember. Mert én úgy vagyok hogy nekem nincs egy konkrét nő típus vagy hogy fogalmazzak hogy ki tetszik, tehát nekem ez spontán jön.

jún. 23. 19:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
29%
Csak tudod hogy mondjuk prof egy klinikán vagy gyári melós?! Ha bolti eladóvagy, akkor ne akarj prof-ot. Hacsak nem Dior szalonban vagy eladó :-)
jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Leginkább anyagi szint és külső.


de mindig vannak kivételek.


Van akinél az egyik felülírja a másikat.

jún. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

8.Ismerettség nelkul meg nem is akarhatsz tole semmit max szexet.


Minimum annyi atjön elsőre is vagy a saját elmondasukból is, hogy pl valaki azért lesz vonzo mert pl szocializált jo társaság halad fejlodik ugyes okos szexi, másban meg mondjuk taszító ha pl igénytelen, nem kommunikatív görcsös, panaszkodós sikertelen kaliber.


Az emberi agy masodpercek alatt is csilliard infot is képes feldolgozni, amibol csak annyit tudsz zudatosan 1 pillanat alatt hogy szimpatikus a másik vagy nem. De ebbe még az is benne van hogy milyen az illata, akár lehelete, beszedritmusa, mimikája, figyelme, kommunikációja, alkata, kiállása, magatartása, testtartása kora, táplálkozása, öltözködése, kb azzal a tarsadalmi státusza, félénk e vagy magabiztos, le akar rázni vagy húzza az időt inkább veled, és rengeteg minden olyan amiken nem is gondolkodunk nem is tudatos, a gondokat es tudatossak az csak annyi les hogy menekülőre veszed vagy még latni akarod máskor is.

jún. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
*a gondolatok és tudatosság csak annyi lesz menekulni akarsz e vagy nem
jún. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
44%
Mondjuk egy Torrente féle alak, ne kezdjen Brie Larsonnal.
jún. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Mondjuk arra gondoltam hogy én sem vagyok szakadt kinézetű, hanem átlagos
jún. 23. 19:29
 17/26 anonim ***** válasza:
A szinted az akik általában érdeklődnek utánad az ellenkező nem tagjai közül és/vagy akit te simán fel tudsz szedni ha akarsz. Minden máshoz vagy kevés vagy.
jún. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
68%

Nem csak a dagadt-vékony/sportos, szegény-gazdag, tanult/értelmes-tanulatlan/buta van, de azok nagyon egyértelműek.

Én pl laza, farmer, poló, sportcipő típus vagyok. Semmi keresnivalóm nem lenne egy sznob közegben, ahol alap a koskosztüm, magassarkú. Ahogy egy aktívan sportoló emberrel se tudnám tartani a lépést, nagyon más lenne a ritmusunk. Mivel többet felejtettem, mint amit tudtam az iskolai anyagból, egy művelt férfi se lenne jó, aki vetélkedőkön méri meg a tudását, hiszen buta lennék mellette. Ugyanakkor a sört vedelő gyárimunkás se az én szintem.

Mivel inkább otthon ülős, kis társaságot kedvelő ember vagyok, semmi dolgom egy nagyon nyitott, aktív, bulizós mellett stb.

Alapvetően igaz az, hogy azáltal lehet belőni a saját szinted, bármiben, hogy megnézed másokét. Ennél jobb vagyok ebben, annál gyengébb stb. A másik, hogy megfigyeled, ki tart rád igényt (ki kezdeményez, ki fogadja a kezdeményezésed, kik utasítanak el rendre). Ezt a kettőt összeveted és, ha jól lőtted be a saját szinted nem lesz meglepi. Emellett megfigyelheted, ha nem a szinted tetszik, hogy a kiszemelteknek jellemzően mi tetszik, főleg, ha kapsz választ, hogy miért jött a nem és kiderül miben kéne fölhúzni magad kicsit, hogy ott is vonzó legyél. Így valószínűbb, hogy sikered lesz a neked tetszőknél.

Nem tudom mennyire lett kusza, de ennél jobban nem sikerült összeszedni a gondolataim :D talán érthető, mit akartam kihozni ebből. Ismerni kell magad és amennyire lehet felismerni ki a neked tetsző típus és megnézni a kettő összefér-e.

jún. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
35%
Én főleg külsőre értem, / mondom ezt (amikor a sörhasú, ráncos kopaszodó 40es pasinak csak a 20éves edzett testű, tökéletes bőrű, szép hajú modellalkatú nő a jó) - ott azért jellemző, hogy a legtöbb ember nem választ nagyon maga alatt, és aki tud választani, az jellemzően az objektíven előnyösebben kinézőek közül választ. Illetve van az az eset, amikor minden társadalmilag fontos téren alulteljesít az illető azokhoz képest, akikre hajt (amikor a duci, lenőtt hajfestésű, szöszös hajú, bulldogképű, albérletben lakótárssal lakó, szabadidőben cigiző meg netflixező SPAR eladó Jucik azon vekengenek, hogy náluk miért nem próbálkozik a 30as izmos magas jóképű világlátott cégvezető meg gyárigazgató).
jún. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Vagyoni helyzet és/vagy iskolázottság.
jún. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!