Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A babaarc, genetikailag vékony test és az átlagos magasság a legmeghatározóbb dolgok egy nő társkeresési esélyeiben?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy az ilyen nők tudnak hosszútávon egy igazi férfit megtartani és elérni hogy 2-3 éve után is a tenyerükön hordozzák őket.


Bár a férfiaknak nagyon vonzó a nagy mell vagy egy izmos fenék esetleg egy ilyen Voksán Virág típusú arc, de a kérdésben említett tulajdonságú nőket akarják feleségül venni, meg mellettük maradnak meg hosszútávon.


jún. 23. 14:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%
Én dolgoztam korábban prémium üzletben, ahova nyilván nagyrészt sikeres, gazdag párok jártak. Meglepő módon a legtöbb feleség egyenesen csúnya volt, de jóindulattal is csak átlagos, pedig azok a pasik aztán bombázókat is kifoghattak volna. Lehet a legtöbb férfi azért nem venne el ilyen nőt, mert azt hiszik, hűtlen lenne, nem bírja el az egójuk, ha más is megnézi a nőjüket. Olyat akarnak feleségnek, aki se nem különösebben vonzó, se nem társasági ember.
jún. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

11: egyszer redditen olvastam 3 különböző válaszolótól is (meglepett ez a nagy szám, mert nekem ez sok normális férfiból), hogy most már sikeresek, és hajtanak rájuk a fiatal lányok, de őket ez egyrészt a büszkeségükben sérti, másrészt nem érdekli őket, hogy a feleségük már nem olyan feszes, mint 20 évesen, nekik akkor is a gyönyörűek, mellettük álltak, mikor sikertelenek voltak, érzelmileg, anyagilag támogatták őket, mikor építették a vállalkozásukat, és ezt egy 20 éves sem hozza.


Engem ez nagyon felvillanyoz, hogy vannak ilyen férfiak.

jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%
Jól látod, a szépség mindent visz.
jún. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
81%

#12 de azok a nők fixen fiatalon sem voltak szépek vagy csinosak. Az látszik egy középkorú nő arcvonásain, hogy fiatalon (is) szép volt-e.


Amúgy az megint egy dolog, hogy elhagyni nem fogják a feleségüket, de ne lepődj meg, ha ugyanezeket a férfiakat viszontlátod sugarbaby kereső oldalakon xd

jún. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
44%
Itt mostanában sokaknak az a hobbijuk, hogy két recska között feljönnek hátha rossz érzést tudnak kelteni a nem tökéletes nőkben, ezzel kiadva saját nyomoruk miatti frusztrációjukat. Amíg leírtad ezt a kérdést lenyomhattál volna inkább 20 fekvőt. :))
jún. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Voksán Virágról az első dolog ami beugrik az a régi videó, amiben arról elmélkedik hogy az aktuális foci Európa Bajnokság titkos esélyese szerinte Argentína...:D
jún. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!