Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felszínes vagyok, ha az átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes vagyok, ha az átlag magyar nőtípus nem az esetem?

Figyelt kérdés
Tudjátok, ez a vastag combú, nagyfenekű, kacsázó járású nő, akinek a plusz kilóktól a feje is kerek, álla nincs, csak egy kisebb-nagyobb tokája, és ilyen flegma nézése. Sok ilyen nőt látok kapcsolatban, nekem viszont az istennek se jön be ez a típus. Én lennék túl felszínes és válogatós?
jún. 23. 09:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
58%
A helyzet az babám, hogy megértelek. Nekem sem jön be a pasasok elhízottsága, ápolatlansága. Nem kevés még a farkát sem képes maximálisan ápoltan tartani. A fogakról nem is beszélve.
jún. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
61%

Igen felszínes vagy, mondjuk szíved joga megválogatni kihez vonzódsz.


Csak azt ne felejtsd el, hogy egy szép arc megöregszik, egy jó alak megváltozik, na de egy szép lélek, az mindig is szép marad!

jún. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagy felszínes, egyszerűen nem az eseteid, nekem sem azok. A kacsaszáj, toka egyenesen taszít. Megértelek.
jún. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Nekem se jönnek be az átlagos Magyar pasik.
jún. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
49%
Sok csinos magyar nő van. Biztos mindnek te vgay az esete. Válogass belőlük.
jún. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem legalább annyi csinos, szexi magyar nő van, mint elhízott, slampos. Ha te mindig az utóbbit látod, akkor az a te szinted, társaságod.
jún. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
43%
Attól függ, te milyen típus vagy. Ha kb. lefordítva ugyanez férfiben (tokás, pocakos-sörhasú ápolatlan bőrű), akkor igen, ha jobban nézel ki, akkor nem.
jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem te tökéletesen leírtad a proli nőtípust kortól függetlenül. Ezek általában hatalmas pillákkal és körmökkel vannak ellátva, 2 számmal szűkebb nadrágban, elől, oldalt buggyan a háj. Nagypofájúak, lusták, de azt hiszik csúcskategóriás nők a sok cicoma miatt. Szerintem ha intelligensebb nőt keresel, ott már nem nagyon találkozol ezzel a típussal. Van az a réteg, akinek az ad magára fogalma nem azt jelenti hogy körme szája pillája van, hanem mondjuk odafigyel az étkezésre, sportol, csinosan öltözik a méretének megfelelően.
jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy felszínes ettől.
jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!