Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsenek sehol párkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek sehol párkereső extrém túlsúlyos nők?

Figyelt kérdés

Se szórakozóhelyeken, se társkereső oldalakon nem találok ilyen nőket.

Léteznek ilyenek egyáltalán? Ti találkoztatok ilyennel?



jún. 22. 20:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Ismerek nagyon kövér 50-es,60-as éveiben járó embereket.Igaz a zömük férfi.

Sajnos cukrászdában sem látok ekkora nőket.Pár tíznél jóval több ilyen nőt lehet, én párszázra becsülném.

jún. 23. 11:37
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert maga az extrém túlsúlyos nő is nagyon ritka. Nyilván nem fogsz vele olyan gyakorisággal találkozni az utcán sem, mint egy átlag testsúlyúval. Ez a "rákfenéje" annak, ha vmi ritkaságra izgulsz fel... nagy eséllyel nem találsz.

amúgy meg a másik része a dolognak, hogy az extrém túlsúlyos nők nagy része alig tud mozogni, így az utcán nagy eséllyel nem fogsz velük találkozni akkor sem, még ha a környéken is vannak.

jún. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#11 már bocsánat, de tudod hogy egy nőnél 200 kg mekkora túlsúlyt jelent??? Nézz már meg képet amin ekkora túlsúllyal rendelkező nő van. Gyakorlatilag ágyhoz kötött betegek, mert már abból is csak segítséggel tudnak kikászálódni. Nemhogy egy cukrászdáig elmenni. Már egy 150 kg-s nő is csak ép' csak döcögni tud és nem is túl messzire, legfeljebb a legközelebbi boltig tud üggyel-bajjal elvánszorogni, de már a 2. emeletre felmenni is óriási kihívást jelent nekik lift nélkül.
jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de meg kell,hogy cáfoljalak.Volt 192 kg-os kedvesem.Hetenete 2x bejárt dolgozni,a többi nap otthonról dolgozott.Főzött,mosott,takarított,bevásárolt stb.Nyilván többször pihent,hamarabb elfáradt.Pár dologban segítettem neki.Sokat sétáltunk,nagy nehezen strandra is elcsaltam.Tévedés,hogy egy ekkora nő csak fekszik otthon.
jún. 24. 10:01
 15/16 anonim ***** válasza:
14: nekem is volt ilyen kövér kolléganőm. 2 sor lépcső után belét kiköpte, szédült, 36 évesen meghalt. Az a ritkább, amikor ilyen túlsúllyal vki aktív.
jún. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint a zöme az, túlsúlyos, csak mást prédikálnak.Úgyhogy egy enyhén molettet nyugodtan vállalj be, garantált a túlsúly maximálisan.
szept. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!