Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők hol ismerkedtek leginkább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők hol ismerkedtek leginkább?

Figyelt kérdés
Társkeresők vagy más programon?
jún. 19. 15:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Való életben. Amíg egyetmista voltam, bulik, szobabulik. Lett is belőle kapcsolat. Felnőttként meg csak úgy adódott… pl.: mostani párommal a sarki Reálban találkoztam. :D
jún. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
A nőknek nem kell ismerkedniük, a tökösebb pasik még a sarki reálba is feltudnak szedni egy nőt lásd #1 válaszolót.
jún. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%
mindenhol betalálják őket
jún. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%

Hát a normális nők nem tudom hol, az igénytelen nők társkeresőn.

Ide menekültem hányni egyet, feljött a gyomortartalmam miközben húzogattalak titeket jobbra balra.


F

jún. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
2-es, hát az elv a lényeg, hogy merd leszólítani az embert. Lehetett volna ez egy park is vagy egy haverod házibulija. Mindig az nyer, aki mer próbálkozni. Nőként meg nyitottnak kell lenni, aztán mindig kiderül, hogy a világban vannak lehetőségek a felszínes online tér ellenére is. Am az 1-es voltam.
jún. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

De ez tényleg borzasztó gyerekek hogy lehet így kinézni? És nem a testre gondolok. Hanem stílus. Honnan jött a gondolat hogy ez nőies vagy hogy nekünk ez tetszik?


4es vtam

jún. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

2

Ez igen vicces, mert én is a sarki Reálban, akármilyen hihetlen is. Vagy cBA volt? Nem tudom már, elköltöztem onnan.

jún. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Na 7-es, van valami vonzó ebben a boltban. :D S de nevetnék, ha mostantól mindenki ingben feszülve krúzolna a Lidlben, hátha akad valaki, akivel összeütközhet a bevásárlókocsija.
jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Tinderen ismerkedtem. Bulizni nem jartam, egyetemre többségben lányok jartak vagy nekem nem tetsző sracok, úgyhogy sok lehetőség nem maradt.
jún. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%
Otthon a 4 fal között. Eddig még nem jártam sikerrel, de talán holnap eljön a hercegem.
jún. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!