Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Harmincon túl a nők mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincon túl a nők mivel tudják kompenzálni, hogy már nem vonzók?

Figyelt kérdés

[link]


Ehhez hasonló kutatások (és egyébként elemi biológia) alapján 30-35 évesen már a 10/10-es nők is kompromittált helyzetben vannak, mivel azok a 20-50 éves férfiak akik választhatnak, szinte biztosan fiatalabbat fognak választani.


Tehát bizonyos kor után még a legjobb nőknek is a maradék jut, mindössze néhány évig tart az az állapot, amíg a nők választanak. De egyáltalán mivel tud egy középkorú nő imponálni? Ma már a karrier, a jó egzisztencia befutó lehet?


jún. 19. 12:18
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
7%

20 eve a korombeli nok jottek szoba, es hajtottak el vagy basztak friendzone-ba.....



40F incel

jún. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Azért a férfiaknak csak egy része az, aki csak és kizárólag fiatalabbat hajlandó választani. 30-as nőként mondom, aki nemrég vetette bele magát a társkeresésbe, hogy azért bőven akartak férfiak ismerkedni mindenféle korosztályból, és nemcsak azok, akiknek egy patron kellett volna. Ott "szedtem össze" a páromat is, aki 37 éves, jól kinéző, sportos, értelmes férfi.


Amit én tudnék a kicsit elbizonytalanodott 30-as nőknek tanácsolni:

- igényesség, ápoltság; fiatalos, de nem tinis meg 20éves instar...os külső és öltözködés; egészséges életmód, fizikai aktivitás

(nem pedig elpunnyadni, mert "az én koromban már minek" meg kifogásokat keresni, hogy "miért oké nekem mindenhova macinaciban és fésületlen hajjal járni, miért nincs időm napi 20 perc mozgásra, még ha csak egy kis séta is")

- ne fusson senki sem olyan szekér után, ami nem veszi fel... ha annak akarsz megfelelni, aki a 20éves pipiket hajkurássza, úgysem fogsz, csak kiröhögteted magad (ilyenkor jön a tinis trendek agy nélküli követése, határtalan mennyiségű botox, ajakfeltöltés meg plasztikai műtét, 40esen a tinidiszkóban csapatás stb.)

- logikusan, értelmesen szűrni társkeresőn (ne csak azt húzzuk jobbra, aki olyan, mint a Calvin Klein alsógatyamodell, az adatlap többi részét lesz...va)

jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
"kompromittált" helyzetben vannak? Már mitől lennének??
jún. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!