Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ronda külsőt férfinél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ronda külsőt férfinél lehet kompenzálni egy jó kedves megnyerő személyiséggel?

Figyelt kérdés
jan. 6. 11:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%

Tapasztalat szerint nem, túlsúlyos vagyok és így nem kellek senkinek.


Ez van nincs mit tenni le kell fogyni.

jan. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
De miért nem dolgozol a külsődön? Én nőként egy csomó srácot megkérdeztem ismerősök közt is, hogy nincs-e kedve velem elmenni kondizni és én is hájas vagyok nem kicsit. Mind kivétel nélkül azt mondta, hogy köszi nem.
jan. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én el kezdtem foglalkozni a témával, de azért ez hosszú idő.
jan. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

Túlsúly a probléma vagy az nincs és a fejre vagy úgymond előnytelen?


Ügyfélszolgálatosnak felvesznek, ott nem kell a külsőd csak a kedvesség :)

jan. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
A kedvesség egy dolog, életrevalónak inkább kéne lennie.
jan. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Bizonyos mértékig lehet.
jan. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
35%
Nagy merettel es sok penzzel.
jan. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%
2-es, lehet, hogy azért mondtak nemet ezek a férfi ismerőseid, mert nem akartak veled megjelenni bárhol is, nem akarták, hogy az emberek azt higgyék, hogy ilyen kövér nő a barátnőjük. Magyarul szégyelltek volna. Szóval lehet, hogy alapvetően nem azért mondtak nemet, mert lusták lennének kondizni.
jan. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

Ha számomra taszító, az én ízlésem szerint ronda, akkor a Dalai láma is lehet a pasi. Próbáltam már számomra nem vonzó partnerrel kapcsolatot. Nem volt jó és egyáltalán nem volt fer egyikünkkel szemben sem.

Ha az első találkozás után nem találom vonzónak, legyen az randi helyzet, vagy sima összefutás, akkor nem lesz folytatás.

jan. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
9. Ezt hívják felszínességnek alacsony érzelmi intelligenciának.. egyszerű embernek.... vagy igen vagy nem
jan. 6. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!