Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ronda külsőt férfinél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ronda külsőt férfinél lehet kompenzálni egy jó kedves megnyerő személyiséggel?

Figyelt kérdés
jan. 6. 11:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%

10


Nagy tévedés. Alacsony érzelmi intelligenciád itt max. neked van. :) Szerintem attól, hogy rusnya a pofád, ne próbáld meg negatívumnak beállítani azt, hogy másnak alapvető, hogy vonzónak lássa azt, akivel összejön. Illetve tőlem aztán próbálhatod, csak hatni nem fog, egyre kevesebb embert bizonytalaníthattok el és tehettek tönkre ilyen módon. Tudjuk már elég sokan, hogy veletek van a probléma. Épp ezért nem tudsz kompenzálni sem, mert nincs mivel, a kedves, megnyerő személyiséged csak a korcs fantáziádban létezik.

jan. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%

Nézd kérdező, ha ez a véleményed, akkor ez, megsértődni nem fogok egy anonim oldalon, egy idegen véleményén. De, mint írtam, kipróbáltam, milyen úgy kapcsolatba kezdeni, hogy nincs vonzalom. Egyrészt, mert elhittem a maszlagot, hogy majd varázsütésre kialakul, aminek a szikrája sincs, másrészt, mert, kezdtem kétségbeesni , hogy egyedül maradok. Egyik se volt igaz. Ez volt az első próbálkozásom, aztán jött egy komoly kapcsolat.

A volt párom, akivel később több, mint 7 évet együtt voltunk, sokak szerint nem volt vonzó. Engem vonzzott. Nem volt magas, nem volt sportos, sőt, volt rajta 10-15 kg felesleg, bár gyönyörű vállizmai voltak, ami nekem a gyengém és, objektíven nézve jóképű se volt. De, nekem tetszett. Mert férfias volt, erős, magabiztos. Aztán, egyéb jellemvonásai miatt, amik az évek alatt erősödtek és nekem nem jöttek be, illetve, mivel már nem egy volt a célunk, jövőképünk, szétmentünk. Szexuálisan továbbra is vonz, mert az az első pillanattól meg volt.

Ha nincs, nem is lesz, ha van, akkor, szinte bármi történik, megmarad.

Vannak nagyon ritka kivételek, ahol hosszú barátság fordul át szerelembe, de az megint más, mint a direkt ismerkedés.

Elhiszem, hogy, amennyiben nem próbáltad, milyen, mikor undorral veszik az érintèsed, azt hiszed jobb, mint egyedül, de hidd el, senkinek nem buli.

Annál magányosabb nem lehet az ember, mint, mikor a kapcsolatban van egyedül érzelmileg.

jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%
A kedvesség elriasztja a nőket, tahónak kell lenni, arra izgulnak <3
jan. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
73%

Vagy csak eltalálni a két véglet között a normál mezsgyét. Az, ha loholsz a nő után és épp csak nem könyörögsz a figyelméért, amit sokan tesznek, akik azt hiszik ők épp kedvesek, meg figyelmesek és aközött, hogy egy paraszt vagy, van pár árnyalat. Amúgy egyetértek abban, hogy utóbbi előbb fog nőt kapni, mint a másik véglet.

Mert aki tapad és pitizik, szimplán szánalmas, míg egyes nőknek a buknó kihívást jelent és büszkék magukra, ha elnyerik a figyelmét.

A megjátszott, vagy sértődöttségből, haragból táplálkozó bunkóság viszont megint taszító és szánalmas, gyerekes. A nagyon ügyesen játszott érdektelenség, vagy a valós érdektelenség az, ami egy réteget vonzz. Arra viszont olyan,akinek alig vannak szociális készségei és minimális a tapasztalata, cserébe kétségbeesett, nem lesz képes.

jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
69%

Max pénzel.

Nem bírnék én még a pénz miatt se olyannal lenni aki nem tetszik.

Dolgozz magadon.

N 31

jan. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
41%

Tekintve, hogy a legtöbb ember felszínes, nyilván a nők többsége is. Természetesen ezt nem is látják, így szimpla beszólásnak veszik. Tinder eleve a felszínességre épül.


Ronda pasiként magabiztos stílussal simán lehet nőd, ehhez ugye az kell, hogy férfiasnak lássanak. Tudd mit akarsz, legyél határozott, ne fuss a nők után

jan. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
76%
És az is kell hogy tese légy felszínes...
jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Mathus ***** válasza:
100%
Úgy van ez mint az informatikában. Egy gyenge hardweren elfut egy jól megírt szoftver, de fordítva ne sok jóra számíts.
jan. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Van olyan nő, akinél igen - de nem feltétlen bármilyen jó személyiséggel, hanem csak neki vonzó kisugárzással, van olyan nő, akinél nem.
jan. 8. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!