Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Harmincon túl a nők mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincon túl a nők mivel tudják kompenzálni, hogy már nem vonzók?

Figyelt kérdés

[link]


Ehhez hasonló kutatások (és egyébként elemi biológia) alapján 30-35 évesen már a 10/10-es nők is kompromittált helyzetben vannak, mivel azok a 20-50 éves férfiak akik választhatnak, szinte biztosan fiatalabbat fognak választani.


Tehát bizonyos kor után még a legjobb nőknek is a maradék jut, mindössze néhány évig tart az az állapot, amíg a nők választanak. De egyáltalán mivel tud egy középkorú nő imponálni? Ma már a karrier, a jó egzisztencia befutó lehet?


jún. 19. 12:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
70%
Fiatalabb ürgét választanak, már nem öreget.
jún. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
27%
Folytonos dumálással, telefonálással,irigykedéssel,xkeveréssel. Ahogy nő a koruk, hatványozottan nő ennek a mennyisége. Csak körbe kell nézni a boltokban,járműveken.
jún. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
85%

40+ vagyok, középkorú nő.

Őszinte leszek: kompenzáljon a ...om, mit tudtok ti nyújtani, amiért érdemes küzdeni? Ne röhögtess!

A 🍆 nem hiányzik. Volt rá bőven lehetőségem, hogy kipróbáljam a különböző típusokat, és talán 10-re jut egy pasi, aki tényleg rendesen tud dugni. Az az egy meg másban van annyira pocsék, hogy a pötse miatt ne érje meg tartani.

Nem vagyok egyedül, nem vagyok magányos, nem unatkozok. Teljes az életem. Miért akarnék teperni valami középszerű pasiért, aki csak tönkreteszi az életem? Hülye nem vagyok.

Más kérdés, hogy a 20-50 (inkább 20-60) közötti korosztály nem egy tagja szívesen megdugna. De mint írtam: az a pár perc maszatolás, amit ezek szexnek hívnak, nem éri meg.

jún. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
79%

42 évesen bomlasztom a férfinépet 30-tól 100-ig! :-D

A Kedvesem 48 éves, és Ő is vetekszik egy 30-assal.

Szóval erről ennyit.

jún. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
90%
Imádom ezeket a vagy fake aggodó, vagy moderátor kérdéseket, nem tudom, melyik. Ha tiltanak, moderátor.
jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
88%
Unalmas vagy, mindig ugyanazt az egy darab társkereső által szponzorált kamucikket linkeled be, mint kutatást. 30-as, 40-es, 50-es nők, férfiak, még a nyugdíjasok is nyugodtan ismerkednek, házasodnak válás, megözvegyülés után is, erre tömeges példák vannak, úgyhogy lapozzunk. Mint ahogy arra is, hogy egy csomó férfinek meg a tőle idősebb nők tetszenek, csak ezen a fórumon is egy csomó ilyen kérdést találsz. Én sem akarnék tőlem jóval fiatalabb nőt, huszonévest pláne nem, és nem azért, mert nem választhatnék. Az a te egyéni szoc problémád, ha negyven körüli incelként fiatal lányokat kúrnál, de ne projektáld ezt másokra is.
jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
90%

Jó tudni, hogy nem vagyok vonzó.

Ezt jó lenne közölni a környezetemmel is.


34/N

jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
86%

Igazából lesz@rom, hogy mennyire vagyok vonzó. Időm sincs ilyen semmitmondó dolgokon agyalni.

20 éves kis lánykákkal való versenyzés meg nem hoz lázba, teljesen más életszakaszban vagyok.

34/N

jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
65%

Megint egy ostoba álltalánosító kérdés. Nem, 30 évesen sem áll meg az élet, 40 évesen se, sőt, van akiknek 50 évesen se. Az vagy, amit tartasz magadról és ha konzisztens vagy. Ennyi. Anyám 45 évesen szült, van kapcsolata is, tanuljátok már meg, hogy mindig van lehetőség, csak meg kell ragadni.

Akik pedig azt hiszik, lefő a kávé, üzenem, hogy dédnagymamám 90 évesen is talált magának párt az öregek otthonában. Hát, ennyi meg egy bambi.

jún. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
79%
Ez megint a foggyos autista szűz. 😴 "De egyáltalán mivel tud egy középkorú nő imponálni?" Amivel egy nem középkorú: csinos, vonzó, intelligens, jó humorú, megbízható, jó társ, lehet rá számítani, megértő, jó fej, hasonló világnézet, stb stb
jún. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!