Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Harmincon túl a nők mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincon túl a nők mivel tudják kompenzálni, hogy már nem vonzók?

Figyelt kérdés

[link]


Ehhez hasonló kutatások (és egyébként elemi biológia) alapján 30-35 évesen már a 10/10-es nők is kompromittált helyzetben vannak, mivel azok a 20-50 éves férfiak akik választhatnak, szinte biztosan fiatalabbat fognak választani.


Tehát bizonyos kor után még a legjobb nőknek is a maradék jut, mindössze néhány évig tart az az állapot, amíg a nők választanak. De egyáltalán mivel tud egy középkorú nő imponálni? Ma már a karrier, a jó egzisztencia befutó lehet?


jún. 19. 12:18
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
14%

"Mivel tudják kompenzálni a DD+ kosárméretet? A mikrofaxt, amit a belüktől nem is látnak? A kivénhedt fejüket? Hmm?"



Tavaly felmentem motorral Langkawi-ra. Tele volt ilyen 60+-os europai fazonokkal a beach, es ott volt az azsiai csaj a valagukban :)



40F incel

jún. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
92%
#21 ja mert egy mélyszegény országból kivásárolni egy analfabéta nőt, akinek mindegy hogy nézel ki, csak ne kelljen éheznie aztán nagyon nagy dicsőség.
jún. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
75%

Nekem mindig is a 30-40+-os nők voltak vonzók, így hova tenni sem tudom a kérdésbeli állítást, hogy kompenzálniuk kéne bármit is etéren.

F

jún. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
74%
Kompenzálni🤣 így is nagyon sok kell ahhoz, hogy én bárkivel is kapcsolatba álljak, nemhogy még én kompenzálják bármit is:D
jún. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
17%

Mint a 31 éves szingli kolléganőm. Nem rossz csaj, fiatalon még fullosabb volt. De az arcán látszik a kor, jóval idősebbnek is néz ki amúgy. Talán besegített a sok bulizás, ivás, cigizés is ennek, amit most is folytat. Ja és közben elkezdtek felszaladni a kilók, ami nem feltétlenül baj, de nem a legjobban oszlik el rajta. Nos rajta hogy is fogalmazzak, egyértelműen látszik, hogy nincs rendszeres szexuális élete. Ezzel sajnos a kollégái életét is megnehezíti. Mikor bármilyen férfi közelében van, már már kínosan nyomul, vigyorog, próbál mindenen nevetni, azon is, ami nem is poén. A randijai kudarcba fulladnak általában, persze mindig a pasi a hibás, és ezt azok a kollégák is kell tudják, akiket egyáltalán nem érdekel.

Másik kategória, a 30on felüli nő, aki már férjes, van gyerek, ennek következtében szex és szenvedély már nulla otthon. De azért még eszébe jut, hogy talán mégiscsak jó csaj még, és ezt mindenféle kínos módszerrel próbálják bebizonyítani.

jún. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
10 évig voltam házas, 2 éve váltam. Életem legjobb szakasza ez. Végre van időm magamra, sportolok, egészségesen főzök, mert nem elvárás, hogy zsírban tocsogó nehéz étel legyen főzve, nem acsarkodik rám senki, hogy biztos pasizni járok a terembe, nem edzeni. Nem kell más után pakolni, mosni, mosogatni. Nem akarja más beosztani a megkeresett pénzemet. Nem vagyok férfi ellenes vagy ilyesmi, de nagy csoda kellene, hogy én még egyszer vágyat érezzek együtt élni valakivel. Nem még én teperjek, kompenzáljak.
jún. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

46 éves vagyok és sosem gondoltam a koromra úgy, hogy emiatt kompenzálnom kellene.

25 és 35 évesen sem.

Elsősorban azért, mert ez egy állapot, ha kifordulok magamból is 46 vagyok- nyilván az igényesség nálam alap megjelenésben és szellemiekben is, de nem a kompenzálási kényszer miatt.

Egyébként pedig korombeliekkel ismerked(né)k szívesen- ergo ha nálam gond a 46 év, akkor ugyanannyira gond a 48 vagy 50 éves férfinél is a kor- akkor meg?


Én tényleg azt gondolom, hogy egy szint felett el lehet jutni oda, hogy

- nőként sem zavar a korom,

- kellemes a megjelenésem és nem dühöngök az idő múlásán,

- tényleg minden életszakasznak megvan a nehézsége, öröme, életbölcsessége- aki meglépi, elér odáig, az megérti ezt, ezért nem bohóckodik pl 46 éves nőként tininek öltözve és viselkedve, de ettől lehetek elegáns, csinos, jó megjelenésű, nem kell harsányan…


…egy kapcsolat nem kompenzálásról szól, hanem kölcsönös gesztusokról egymás felé- ebben az életkorom értelmezhetetlen- aki engem választana, az tisztában lenne a korommal, megjelenésemmel, szellemi- és lelki kapacitásommal ugyanúgy, így nincs mit javítgatni vagy elnézést kérni a koromért…

Inkább tennék kedves gesztus egy saját készítésű friss kaláccsal (a 3hete befőzött eperlekvárommal) vagy egy jó színház/koncert/múzeumjeggyel vagy egy kedvenc kávéval, csokival, aprósággal, mint görcsöljek azon, hogy lepergett az életem fele :)

jún. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
80%

Én speciel sokkal jobban nézek most ki 31 évesen mint huszonévesen. Most forrott ki a stílusom, sportolok már 3 éve és ami a legfontosabb elengedtem ezt a régi folyamatos megfelelési kényszert ami érződik a kisugarzasomon. A húszas fiúkáktól kezdve az ötvenes palikig sokan zavarba jönnek tőlem.

Hagyjuk már ezeket a hülyeségeket

jún. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
8%

Hat a 25 feletti nok szodaval elmennek, de 30 felett renonsz.



40F incel

jún. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
80%
29#, tán ha nem lassan lányod korabeli nők jöhetnének szóba nálad, akkor nem lennél incel
jún. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!