Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lekoptatós szöveg ?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem egy csajt aki régóta tetszik nekem , hogy valamikor összefutunk e ? Ő meg csak annyit írt rá , nekem erre nincs időm bocsi.

#lekoptatás #Lekptatós szöveg
jún. 18. 20:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%
*Én azokat szeretem, hogy kevés vagy, mint kaszinótojásban a rulettkerék, meg kevés vagy, mint térdkalácsban a mazsola:)
jún. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ez bátorítós szöveg.
jún. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
12# Szerintem meg normális ember ért a nemből.
jún. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
42%

"nekem erre nincs időm bocsi."


Azért megkérdezném tőle, hogy mit csinál és kivel, elvégre ennyit elmondhat. Ha meg senkire nem ér rá, akkor mikor fog?

jún. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Rudolf Reichenberg válasza:
100%
Lépj tovább, keress új hobbikat, át érzem ezeket a helyzeteket. Ne fuss olyan után, akit te nem érdekelsz és ne rabold az idejét, mellesleg a tiédet sem feleslegesen. Nekem egy elutasításkor egy új hobbi segített.
jún. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
61%
Ez elég egyértelmű 😅
jún. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
33%

Nézzétek, én nyíltan és egyenesen közlöm a másikkal, ha nem az esetem. Úgy gondolom, hogy ennek a ténynek a feldolgozása a másik ember feladata, nem az enyém - felnőtt emberek vagyunk. Egy gyereknél még oké, hogy elveszik a játékát és sírni kezd, egy felnőttnek igenis meg kell tanulnia szembesülni azzal, hogy nem ő a világ alfája és omegája. (Természetesen fordítva is "nyújtom" ezt, nem csak elvárom!)

Én viszont tartozom neki minimális őszinteséggel. Lehet ezt bárhogyan csűrni-csavarni, attól, hogy eljátszom a jól nevelt úrigyereket, nem fog a másik jobban tetszeni, és még általom is hamis illúziókkal.



F

jún. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
65%
Ez lekoptatás szagú, de légy optimista, legalább nem alázott meg... :D
jún. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!