Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen megoldást javasolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen megoldást javasolnak az incelek arra, hogy szerintük túl magasak a nōi elvárások?

Figyelt kérdés
Sokan ìrjátok, hogy adják lejjebb az igényeiket, de az kinek lenne jó, ha a nōk olyan kapcsolatba mennének bele, amilyenbe egyébként nem szeretnének?
jún. 9. 07:48
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
25%

"Beszéltél már valaha nőkkel?"

Jobbat mondok!

Nem csak beszéltem, de veled ellentétben én kurtam is nőket, és még párkapcsolatban is voltam egyel. Ez az ami neked nem adatik meg mert hót kreténnek születtél

Sajnállak, nincs harag

jún. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 Leclerc ***** válasza:
76%

29. A modell nők úgy jönnek, hogy az itteni incelek csak azokat tartják nőnek. Az átlagot, vagy pláne a kicsit csúnyácskábbakat már nem.

Bőven volna hova alábbadnia a férfiaknak.


Attól hogy nincs egy objektív fokmérő, és pláne nem csak a szépség az ami osztályozó tényező, még létezik, hogy magadhoz képest alul, vagy nagyon felül válogatsz. Ahogy az utolsó incel is csak palvin barbit tekinti nőnek, marit a boltban már nem. A nő meg sokszor válogatási lehetőség hián, lévén csak abból választhatnak aki udvarol nekik, olyan f@szokkal álnak össze, akit utána nagyon megbánnak. Elég sok ilyet lehet olvasni itt ha kicsit figyelsz.

jún. 19. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!