Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen megoldást javasolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen megoldást javasolnak az incelek arra, hogy szerintük túl magasak a nōi elvárások?

Figyelt kérdés
Sokan ìrjátok, hogy adják lejjebb az igényeiket, de az kinek lenne jó, ha a nōk olyan kapcsolatba mennének bele, amilyenbe egyébként nem szeretnének?
jún. 9. 07:48
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
19 - Elborult gondolkodás, nehéz elhinni, hogy valaki ezt tényleg komolyan gondolja, de nyilván mindenre van példa.
jún. 9. 19:12
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek az "incelek" is álomvilágban élnek. Keresik, futnak a számukra tökéletes külsejű nő után, miközben a valódi érték egy emberben szemmel nem is látható, mert az az adott személy szívben lakik. Ha ugye egyáltalán van benne valami, mert sokakéban bizony nincs semmi, üres."


Nem futunk senki után, mert képzeld a legtöbbünknek NINCS ki után futnia. 3 éve közöm nem volt nőhöz, de szó szerint semmilyen kapcsolatom nem volt egyel sem. Se randi, se beszélgetés, se ismerkedés, nyilván fizikai kontakt meg abszolút nem. Akkor szerinted ki után futok? Olyan szinten érdektelen és láthatatlan vagyok a nők számára, hogy már igen, annak is örülnék, ha legalább lenne valaki aki után lehet "futni". De még ez sincs. SŐT! Én már annak is örülnék, hogy legalább lenne olyan nő aki visszautasít, mert az azt jelentené, hogy valamilyen szinten azért érdekes lehetek, de még ilyen sincs. Keresztül néznek rajtam a nők, teljesen mindegy hova megyek, mit csinálok, hogya nviselkedek, kikkek vagyok, ugyanúgy érdektelen vagyok mindenki számára. És nem, nem ülök otthon, van rengeteg ismerősöm, bartom, haverom, akikkek mindig van valaki közös program, de rohadtul nem számít.

jún. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
0%

Tapasztalatom alapjan az lathatatlan aki az akar lenni.


Egy haverom is hasonlo elveket valott h semmit nem lepet a nok fele. Aztan rajott h a sultgalamb nem repul a szajaba es ha mindig hatralep akkor nem jut elore. Az a tipikus helyes de annyiraegsem magas de annyiramegsem farmer polo mosolygos srac aki mindig csendesen uldogelt a haverok kozott hatul a sarokban. O is eljott mindenhova velunk lakasa penze kocsija volt. Be is csajozott aranylag hamar mikor stilust valtott. Oltozkodes fizura viselkedes.


Szoval sok esetben ott a hiba az emberben. Valtoztatsz valtizik korulotted is minden.

jún. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
75%
Minden incel vágjon hozzá még eggyel több övvel befűzött nadrágot a nőkhöz.
jún. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a legcélravezetőbb, ha a férfiak megtanulnának valahogy nem szexaggyal gondolkodni és nem egyéjszakásokat hajkurászni, nem azért kapcsolatot akarni kizárólagos, hogy hurrá, punci. Amiatt szállnak el a női elvárások, mert egy menetre a ragyás arcú göröngyös hasú Juci is jó az egyéjszakásozós Lacinak... és akkor már jobban átlátja talán mindenki, mi a szintje.
jún. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

A nők folyton azt mondják az inceleknek, adják lejjebb az igényeiket.

Én is ugyanazt mondom a nőknek, analóg mód ők is adják lejjebb és minden rendben lesz. Nem lesz többet vita.

jún. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
43%

Férfiaknak nincs hová lejjebb adni az igényekből

A nők pedig ösztönösen képtelenek rá

jún. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Leclerc ***** válasza:
61%

27. Ilyen sületlenségeket! Nem csak modell nők léteznek ám!

A nők meg nagyon is hajlamosak alulbecsülni magukat, és olyat választani, aki sokkal alattuk van, csak mert nincs önbizalmuk.

Beszéltél már valaha nőkkel?

Mert nem úgy néz ki!

jún. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

"Nem csak modell nők léteznek ám!"

Ezzel az általánosítással alulmúltad a 27-es kommentet, remélem, tudod. Mert a modell nők egységesen kretének? Vagy mégis hogy jönnek ide a modellek?

"olyat választani, aki sokkal alattuk van"

Ha el akarod törölni a szexizmust, akkor kezdd ott, hogy megszünteted a fejedben azt a tévképzetet a szintekről... Ez a szintekre besorolás egy tipikus macsó világnézet, ahol a szerelem húspiac jelleggel szintekre való besorolás szerint zajlik, nem pedig aszerint, hogy két ember jól érzi magát egymással.

jún. 18. 17:29
 30/32 anonim ***** válasza:

29


Igen, sajnos a realitás az, hogy nagyon sok nő és férfi is szintekben gondolkodnak.

Aminek van alapja, mert legtöbbször hasonló szépségű a hasonlóval jár. Más kérdés, hogy a nőket könnyebben nevezik szépnek mint a férfiakat. A nők egy nagyobb halmazát tartják vonzónak mint a férfiakat.

jún. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!