Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért viselkedik ilyen bunkón?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik ilyen bunkón?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, aki tetszik. Egyszer-kétszer próbálkoztam nála, de kedvesen visszautasított, mondván, boldog párkapcsolata van. Amikor elutasított, akkor is kedves volt, meg mosolygott rám. Mikor legutóbb megkérdeztem, hogy lenne-e kedve meginni nálam egy kávét, vagy teát, akkor elég bunkón reagált, hogy értsem már meg, hogy nem kellek neki, meg hogy hagyjam őt békén. Miért viselkedett így?
jún. 8. 16:34
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
94%
Azért bunkó, mert egyszer szépen elmondta nem akar semmit, te nem fogtad fel. Így kénytelen volt stílust váltani. De nem hiszem el, hogy te ezt nem vágod le magadtól.
jún. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
95%
Ja, pasis taktika arra, hogy kopjál már le a gcibe. Remélem kolléga és legközelebb a HR-re megy.
jún. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
91%
Basszus, nem akarom elhinni, hogy ennyire reménytelenül ostoba vagy!
jún. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
92%
🤦 !!!!!!!!!!!!!!
jún. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
89%
Azért bunkó, mert ha kedvesen mondja, akkor nem érted.
jún. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
93%
Azért, hogy hagyd békén. Ne hívd meg semmire. Soha. Többet.
jún. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
93%
Már megint te? Tegnap, tegnapelőtt is írtál ki kérdést, nemde? Vagy három nő ráhajtana foglalt pasikra? Na mindegy, a lényeg az, hogy nem kellesz neki és ha mindjárt levetkőznél meztelenre akkor is inkább leokádna. Hagyd békén mert a végén feljelentést tesz ellened, vagy jelzi a HR-n, hogy zaklatod azt oda lesz a munkahelyednek...
jún. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Oké, de akkor kibékülni ki tudnék vele? Tudom, melyik a kedvenc csokija. Érdemes lenne meglepni vele?
jún. 8. 17:53
 19/28 A kérdező kommentje:
Nem írtam ki kérdést. Pontosabban csak hetekkel ezelőtt, de teljesen más topikban.
jún. 8. 17:53
 20/28 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd békén mert nem akar tőled semmit, még barátkozni se. Teljesen elvágtad magad nála. Komolyan azt akarod, hogy kirúgjanak zaklatás miatt????
jún. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!