Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért viselkedik ilyen bunkón?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik ilyen bunkón?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, aki tetszik. Egyszer-kétszer próbálkoztam nála, de kedvesen visszautasított, mondván, boldog párkapcsolata van. Amikor elutasított, akkor is kedves volt, meg mosolygott rám. Mikor legutóbb megkérdeztem, hogy lenne-e kedve meginni nálam egy kávét, vagy teát, akkor elég bunkón reagált, hogy értsem már meg, hogy nem kellek neki, meg hogy hagyjam őt békén. Miért viselkedett így?
jún. 8. 16:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
Nem is tudom, vajon miért? 🤔
jún. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
Rejtély..
jún. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Akkor megmondanátok??? Én mindig illedelmesen beszéltem vele.
jún. 8. 16:38
 4/28 anonim ***** válasza:
95%

"értsem már meg, hogy nem kellek neki, meg hogy hagyjam őt békén"


Ez azt jelenti, hogy értsd már meg, hogy nem kellesz neki, meg hogy hagyd őt békén.


Miért volt bunkó? Hátha így felfogod ha már elsőre nem sikerült. De ezek szerint ismét nem sikerült. :D

jún. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%

Azért, mert a szép szóból nem értesz.

Nem akar tőled semmit, se kávét, se mást! Most már érted?

jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
95%
Ez trollkodás vagy buta vagy?
jún. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%
6. Leginkább erőszakos.
jún. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
84%

Azért mert nem szeretne tőled semmit. Kapcsolata van, szereti a barátnőjét. Hagyd őt békén.


De gondolom csak egy vicc a kérdés. 😩

jún. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
74%
7# Az tény, de akkor is értenie kéne, hogy miért kezd bunkó lenni valaki. Ha okos lenne, taktikát váltana🤷‍♀️ Nem bíztatni akarom, nem helyeslem, csak tényközlés, hogy az értelmes ember fel tudja mérni akármilyen helyzetben, ha nem válik be amit csinál, és akkor megpróbálja valahogy máshogy. Ha nem nyílik az ajtó attól, ha ököllel verem, talán rányúlok a kilincsre…
jún. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nem vicc, de ti sem a kérdésre válaszoltok. Az érdekelne, miért lett hirtelen ilyen bunkó? Nem azt kérdeztem, hogy össze akar-e velem jönni, mert nyilván nem... De miért kell bunkónak lenni? Vagy ez csak valami pasis taktika lenne?
jún. 8. 16:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!