Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki társkeresésben van, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki társkeresésben van, a szabadidejének mekkora részét érdemes erre fordítania?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen rengeteg oldala van egy ember életének és a társkeresés, párkapcsolat csak egyik ezek közül. Persze, akinek pont ez hiányzik, annak ez tűnik legfontosabbnak, de minden energiáját nem fordíthatja erre az ember. Emellett kell dolgozni, anyagilag gyarapodni, képezni magát, hogy jobb állásai legyenek, kell sportolni, nemcsak a külső miatt, hanem mert az egészséges életmód nagyon fontos, kell társasági életet élni, mert a barátok is fontosak, szerintem párkapcsolat mellett is és egyéb élményeket is lehet gyűjteni pár nélkül is, pl olvasás, kulturális programok, utazás, stb.

Ennek ellenére azért mégis kellene arra is keresni az alkalmat, hogy ismerkedjen az ember, mert így tök jól el lehet lenni egyedül is, de ha cél a párkapcsolat, akkor valahol csak meg kellene találni. Vannak persze ilyen bölcsességek, hogy akkor talál rád, ha minél kevésbé számítasz rá és el kell engedni az egészet. Azzal mondjuk egyetértek, hogy a stressz semmit sem segít és nem is kell görcsölni rajta, egy egészséges önértékelése kell legyen az embernek ettől függetlenül, de ha nem tesz érte aktívan, akkor tényleg nem is lesz belőle semmi, főleg férfiként.



jún. 8. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Amennyit szeretne.
jún. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Egy nagy üres marhaság az a nézet,hogy akkor talál rád a társ,ha nem számítasz rá...

Ismerek olyan 64 évest, aki egyre vár és bízik..?!

jún. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit jónak látsz és nem esik nehezedre. Az is lehet, hogy valaki az élete egyik szakaszában semennyi időt nem fordít rá, mert a karrierje fontosabb.
jún. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ó sokszor elmondtam már én is...


15 éves vagy párt szeretnél de nincs...nem baj majd akkor jön mikor nem számítasz rá...ne görcsölj rá ez a lényeg...

Majd ezt mondják 18, 25, 30, 40, 60 évesen is....


70 évesen...akkor jön mikor nem számítasz rá...


2 évvel később... Nagy Pista elhunyt 72 éves korában...mottója: akkor jön mikor nem számítasz rá...hát erre nem számított.

jún. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semennyit
jún. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"majd akkor jön mikor nem számítasz rá"

Sztm ezt nem úgy értik hogy a szobába gubbasztasz és majd pl a boltba szembe jön a nagy ő. Ki kell mozdulni, nyitottak lenni, haverkodni...

jún. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy a legtöbb embernek azért van heti pár órája, amit erre tud fordítani (és ebbe értsük bele a társkeresőn swipe-olást, beszélgetéseket is, ne csak a randit)... nem kell minden nap 3 órán keresztül készen állni, de azért napi pár perc csak akad... és sztem azért egy értelmes embernek szimpatikus az, ha te sem érsz rá minden nap órákat cseverészni, mert van programod és életed. De azt a heti pár órát, amit tapasztalat, hogy a legtöbb ember youtube/tiktok scrollozásra, számítógépes játékra, netflixezésre hajlamos fordítani, simán fel lehet ilyesmire használni. Illetve bizonyos időszakokban a hobbikból is kicsit le lehet csökkenteni - én pl. belekalkuláltam ezeket a dolgokat abban az időszakban az időmbe, amikor elkezdtem társat keresni, és kevesebbet olvastam pl. illetve sokat járok színházba, koncertre, de szabadon hagytam pár napot "just in case".
jún. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha pasi vagy akkor muszáj egész nap ott lógni hogy legyen valami de ha csaj akkor elég pár naponta egyszer fel nézni hogy ki az aki érdekel
jún. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!