Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az nektek is taszító, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nektek is taszító, ha az adott nő képein nem láttok értelmet és intelligenciát megcsillanni a szemében?

Figyelt kérdés
Ehelyett egyre többször amit látok a tekintetükben, az az üresség, sötétség és butaság. A sunyiság, a számítás és rosszindulat. Vagy a hatalmas, lenéző kivagyiság, rosszabb esetben agresszióval és megvetéssel párosítva. Hová tűntek a normális, kedves, intelligens és kifinomult nők?

jún. 8. 10:46
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
0%

Nézz vissza régebbi kérdéseket, válaszokat, ég és föld a különbség. Pl nem ilyen kérdések voltak mint ma, még az incel szó meg sem volt, vagy itt nem ismerték, most meg minden férfira bélyegként rányomják.

Szerettem régen itt lógni, lány barátokat is szereztem, igaz ők inkább csak netes "haverok" voltak de néha írunk pár sort.


Mondjuk annyi különbséget vélek felfedezni, hogy nagyrészük megállapodott, családos nők, férfiak lettek, én meg még mindig itt szenvedek a köztes állapotokban.

jún. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:

32# az hogy egy szegény szerencsétlen kétbalkezes vagyok. Úgyhogy hiába próbálsz belém rúgni


31#voltam

jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
0%

Nem csoda, hogy kiakadtak rád kérdező, itt is sok a tankarcú hárpia, nagy arc a semmire, magukra ismertek.


41: Szerintem nőkből csak az alja maradt, femcelek, akik senkinek sem kellenek (vajon miért) és itt hisztiznek napestig, hogy senkinek sem kellenek, 150 kilóval, tankarccal.


Szerencse, hogy aszexuális aromantikus vagyok, bár szerintem azt be lehet ismerni, hogy itt lehetetlen ismerkedni.

jún. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
88%

#43: "azt be lehet ismerni, hogy itt lehetetlen ismerkedni."


Mivel hogy ez a topik nem arra lett kitalálva, és soha nem is az volt a célja, nagyeszű. Arra ott van az Ismerkedés témakör.

jún. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
75%

"most meg minden férfira bélyegként rányomják."


Saját magatokra nyomjátok rá.

jún. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
0%
44: Általánosságban a GYK-ra gondoltam, Hisztikriszti. Nem mintha minden kategóriában nem az az alja színvonal lenne nőkből.
jún. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
58%
#46: szerintem a GyK általánosságban sem az ismerkedésre lett kitalálva, hanem eszmecserére. Tudod, mit jelent az?
jún. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Pepitában, nőként: nyilván van olyan kisugárzás, ami taszít, de nem mondanék olyat vkiről csak a tekintete alapján, hogy buta. Van, akinek nem jó a fényképarca. Nyilván ha van más a képen, amiről lehet ilyesmire következtetni (olyan pólóban, amin rossz angolsággal van írva a szöveg, cigivel a szájában pózol a fitneszteremben pl. - tudom, sarkos példa, de van ilyen), az más eset.
jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

#48: "de nem mondanék olyat vkiről csak a tekintete alapján, hogy buta"


Azt nem is érdemes, mert túlságosan leegyszetűsítő. Azt viszont - szerintem, és kövezzetek meg érte, ha akartok - igenis ki lehet deríteni: gy fényképarc tekintetéből, hogy mennyire nyitott gondolkodású, érdeklődő, vagy éppenséggel mondjuk konokul a saját világába / igazságai közé zárkózott egyénről van szó.

jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!