Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az nektek is taszító, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nektek is taszító, ha az adott nő képein nem láttok értelmet és intelligenciát megcsillanni a szemében?

Figyelt kérdés
Ehelyett egyre többször amit látok a tekintetükben, az az üresség, sötétség és butaság. A sunyiság, a számítás és rosszindulat. Vagy a hatalmas, lenéző kivagyiság, rosszabb esetben agresszióval és megvetéssel párosítva. Hová tűntek a normális, kedves, intelligens és kifinomult nők?

jún. 8. 10:46
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
Én arról beszéltem a tekintetük mit sugároz, nem az hogy milyenek. És ez tény. Teljesen kártékony és rosszindulatú ez az egész kiforgatás. Ez a miért ne kezdeményezzek sőt miért vagyok egyenesen sikertelen féle fantazmagóra agymenés meg aztán tényleg a legalja 😂 Ember, felfogod hogy nem rólam szól a kérdés? Attól hogy te jó fideszes módjára erőből próbálsz fogást találni rajtam és lejáratni csak mert nem tetszik amit írok, attól még nagyon is valós dologról beszélek! Bárki felmehet és megnézheti, látni fogja hogy igaz. Inkább azzal foglalkozz amiről a kérdés szól a mindenféle kiforgatás és terelés, személyeskedő lejáratási kísérlet helyett.
jún. 8. 11:29
 12/49 anonim ***** válasza:
10%

[link]


Ő minden bizonnyal egy kedves, visszafogott lány a való életben. Mert hát, képről nem lehet megmondani, hogy ki milyen. 🤔😂😂😂

jún. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
5%
Igen az, az itt lévő nőkről pedig még kèp sem kell, hogy lejöjjön ez az egész. 🤮
jún. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok minden kiolvasható igenis a szemből, a tekintetből.

Megtudom mondani egy férfiről egy fotó alapján az iskolázottsági fokát 100-ból 100x hiba nélkül. Előbb nézem a képet, s csak aztán csekkolom az adatokat.

jún. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
Nyilván
jún. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
75%

Ostoba barom incel vagy.

Ne keress másban olyant, ami belőled teljesen hiányzik.

jún. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
17%

#12

Én jártam itt egy nagy utat, rengeteg nővel írtam, rengeteg nővel volt képcsere, hát mit mondjak, külsőre a 99% vállalhatatlan volt, konkrétan káosz, magam is elképedtem ezen, azt hittem, hogy itt "jó csajok" vannak, de nem, nagyon, nagyon nem. Elhízott, de ha nem elhízott akkor totálisan torz és kiélt fejű, a koránál plusz 10-15 évnél idősebben néztek ki, és erre jött a belső személyiségük, ami szintén nem egy szép "látvány" volt.

Szó szerint 1-2 lány volt itt, akik kinéztek valahogy, az egyik tényleg gyönyörű volt, nagyon szép arca, alakja, teste volt, lelkileg sajnos nagyon gyenge volt, tele pszichologiai problémákkal, de kapcsolat lett belőle, 8 hónapig tartott, aztán a másik szintén egy gyönyörű lány volt, fogalmam sincs mit keresett itt, ő egy igazi 10/10-es volt. És ennyi, az összes többi vállalhatatlan.


Azt hinné az ember, hogy a válaszok alapján, meg a privát beszélgetések alapján biztos egy szép lány van a másik oldalon, de nem, nem kell bekajálni az itteni nők válaszait, mert mind megkeseredett ocsmány, vállalhatatlan.


Sajnos ez az igazság.

jún. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
41%
Mondjuk nem gagyi társkeresőkön kellene lebzselned, hanem olyan helyekre járnod, ahová jobbára az intelligens, normális emberek emberek járnak, pl kiállításmegnyitók, irodalmi estek, ritkább nyelvek nyelvtanfolyamai, könyvtár, sakkdélután, túracsoportok, ilyesmi. Ezekre el lehet menni egyedül is, és szinte mind ingyenes. A kérdésednek kb annyi értelme van, mintha azon háborogna valaki, hogy a zöldségesnél miért nem lehet bélszínt kapni. Lehet, hogy az egyikben végül is lesz, ha évekig keresed, de lényegesen egyszerűbb eleve a hentesnél keresni, hogy nagyobb sikerrel járj.
jún. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
92%
#17 az ne zavarjon debilkém, hogy ez nem egy társkereső oldal, egy csinos, értelmes és/vagy jó kapcsolatban élő nő nem is reagál az ismerkedős üzenetekre.
jún. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
0%

Na de mire kell az adott nő?

Megdugni? Akkor kit érdekel, hogy mennyire értelmes? Az a lényeg, hogy szép legyen, jó legyen a teste, jó legyen vele a szex, és húzzunk gumit.


Állandóra?

Akkor pedig legyen szép, kívánatos, makulátlan hírrel (nekem ha lehet legyen szőke vagy vörös, minél fehérebb bőrrel). Ha makulátlan a híre, már nem annyira buta, hogy ne lehessen együtt élni vele.

jún. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!