Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresőkön miért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőkön miért nincs sok olyan nő, akik csak szexelni szeretnének?

Figyelt kérdés

1000-ből egy olyan nő van, aki nyíltan szex kapcsolatot akar csak. Minden nő komoly kapcsolatra vágyik vagy pedig szégyenlik és nem merik nyíltan vállalni? De így akkor meg hogy tudja az ember?


Jó lenne valami szexkapcsi egy nővel, legyen fiatal vagy idősebb, de nem találok senkit.



jún. 7. 11:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
0%

71


https://www.youtube.com/watch?v=Ll2cMVxbiAY

Ennyit a csajról. Pont erről beszélek. Lassított mozgású, realitástól teljesen elrugaszkodott szituációk szándékosan bénázó támadókkal. Rendkívül káros ez a tartalom, hisz ti is bedőltök nekik. A hivatkozott hír pedig valószínűleg egy fizetett promóció, tele túlzással, esetleg lefizetett "áldozatokkal".


72


Hogy lenne már jobb a genetikád? Az a majdnem 2 méter az 196, és vagyok hozzá 84 kg :D Te csak hányod ide a teljesen irreleváns adatokat. Van neked fogalmad arról, mennyi a különbség 100 meg 200 kg között? :D Soha életben nem láttál még edzőtermet belülről, fogadni merek. Évente 20 mázsa fát meg a nagyanyám is elpakol, pedig 76 éves.

jún. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:

73. Nem hinném hogy elpakol ennyi fat, de a legutóbbi rekord 3 erdei köbméter volt. :)



Amúgy nemrég meglett a 100kg lábtolóval, csak szólok! És nem, nem hazudok. Mindenki tudja rólam, hogy kevesebb munkával is képes vagyok erre. :)


Anyukam rá volt kenyszerulve a fizikai munkára, 100-200kg-okat emelt. De sérve is lett tőle, amit nem csodálok.

jún. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim ***** válasza:
0%
De épp ezt mondom, a lábtoló az semmi :D Alapból a fenék és a comb izmai jóval erősebbek a mellnél, másrészt pedig egy átlag lábtoló 45 fokos szögben, kötött pályán mozgó kocsival működik, vagyis 70% terheléssel számolj a vektorok miatt. Mozgástartományt sem tudunk. Én lábtolózni 125-tel szoktam, egy lábbal. Ez sem mond semmit, mert nem tudod, mennyire engedem le, milyen gyors a végrehajtás, milyen szöget zár be a nehézségi gyorsulás vektorával a pálya.
jún. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 anonim ***** válasza:
0%

"Kíváncsi lennék, te mikor láttál edzőtermet? Szerintem még sosem jártál egyben sem. :)"


Kösz a privátot, Liza96. Amennyiben te vagy a 24/N, jelezném, idén már 28 vagy :/

Sajnos megy az idő. Pont úgy, ahogy én megyek most. Edzeni. Megnézem, változatlan-e tegnap óta a kondi, ahova járok.

jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:
56%

76. Nem ez a nevem és nem akkor születtem. Én vagyok 24/N, igen.

De nyilván nem fogom megmondani a valódi nevemet, még a végén szívrohamot kapnál, milyen izmos vagyok és cuki is egyben. :)


100kg-ot 2x10es szériában nyomtam ki. Szerintem nem rossz, eddig minden srác gratulált. :)


Amúgy súlyzós edzés után fél vagy egy órát szoktam kardiózni. Lépcső, futás.

jún. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:
28%
Persze, ügyes vagy, hajrá! A sport jó! De (és ez egy nagyon nagy de) általában 100 kg a lábtolón nőhöz képest szép teljesítmény. Egy férfinél szörnyen kevés.
jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:
79%

76. Sajnos nőként sem egészséges.

De nem viszem el a témát.



Szex kapcsolatban is jár az előjáték, ha a nő nem izgul fel neki fájdalmat okoz és hamar bele fog unni a rossz szexbe!

jún. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:
47%
Miért ne lenne egészséges? 50-60 kg tömegű nőtől nem rossz a 100 kg.
jún. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim ***** válasza:
40%
78. Erősen tesztoszteron termelő hatasa van ekkora súlynak.
jún. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:
47%
Mert nem mindenki egy ócska rodás
jún. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!