Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresőkön miért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőkön miért nincs sok olyan nő, akik csak szexelni szeretnének?

Figyelt kérdés

1000-ből egy olyan nő van, aki nyíltan szex kapcsolatot akar csak. Minden nő komoly kapcsolatra vágyik vagy pedig szégyenlik és nem merik nyíltan vállalni? De így akkor meg hogy tudja az ember?


Jó lenne valami szexkapcsi egy nővel, legyen fiatal vagy idősebb, de nem találok senkit.



jún. 7. 11:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
0%
Annak néznek.
jún. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:
17%

"értsd már meg, hogy csak papucsnak leszel jó ezzel a mentalitással."

Pont hogy azt kellene megértenie hogy még papucs sem lesz ezzel a mentalitással. Soha punci közelébe sem jut aki ennyire gerinctelenül számító módon közelít a nőkhöz

A nők ezt persze kihasználják és soha az életben nem viszonozzák

Egy élet is kevés egyeseknek hogy felismerjék ezeket a dolgokat

jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 anonim ***** válasza:
5%

50,


Incel XDDDDD legalább nem vagyok ringyó. Majd' két méter magassággal százzal nyomok fekve, vocel chad vagyok. És az rohadt mindegy, hogy mennyire vagyok törődő, odaadó, mennyire figyelek rád, mert matchelünk a tinderen (mert jóképű, magas és izmos vagyok), vagy táncolunk egy buliban (ahol megint csak azért nem hajtasz el engem, mert jóképű, magas és izmos vagyok), felviszlek lakásra, levarrlak, és ha nem volt jó, többet nem beszélünk. De a lényeg, hogy kúrtál velem, mert jól nézek ki. Ennyi eszetek van.

jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
28%

56


Nem azért sajnos, mert Leclerc nem érdemel nőt, ez teljesen független attól, érdemel-e vagy sem. Azért sajnos, mert genetika minden. Ha nem vagy jóképű, magas, izmos, akkor esélyed sincs. Tinderen nem húznak jobbra, instán el sem fogadják az engedélykérésed, buliban elhajtanak, munkahelyen távolságtartóak, iskolában lekoptatnak, rövidre zárják a beszélgetést, buszon "nem keres kapcsolatot", boltban "van barátja", stb... mindegy, mennyire vagy okos, kedves, figyelmes, humoros, mennyit értél el az életben, mennyi pénzed van, mik a hobbijaid, mennyire érdekes a személyiséged, mert nem nézel ki jól. És az a vicc, hogy a ringyók ezt nem ismerik be. Legalább is itt a gykn nem.

jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
8%

51,


De, sajnos voltam már nővel, nőkkel. Elpocsékolt idő az életemből, amit edzésre, karrierre, utazásra, barátokra fordíthattam volna. Semmit nem értek. Mondhatsz nekem bármit, de az lesz a vége, hogy téged nyomlak el, mert egy szexista, hímsoviniszta disznó vagyok, aki lenézi a nőket, de az a baj, hogy igazam van.

jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:
0%

62,


Hagyd a picsába! Valaki a friendzoneba való, mert olyan agymosott bluepill mentalitása van.

jún. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:
74%

63.


Ringyó?

Csak a páromat szeretem, nos? Viszont vele imádok szexelni. :)


Amúgy nekem is megvolt lábtolóval a 100kg, na és? :)


Amúgy én hányok tőled, ahogy beszélsz a nőkről. Nem helyes vagy te, hanem egy beképzelt farok. Szerintem még izmos sem vagy, simán kenterbe verlek edzésben. A 100kg-ot pár hét alatt értem el amúgy, 2x10-et nyomtam bele.


24/N

jún. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:
0%

Ne aggódj 67#

Mi férfiak az izmos feministáktól kapunk hányingert, ismerek ilyet.

63# pedig magáért beszél, mint a férfiak tapasztalatai a nőkről általában. Aztán te magyarázhatod hogy te kit mennyire utálsz, annyit ér az mint leírnom hogy én mennyire megvetlek (ahogy tettem én is)

jún. 13. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
79%

...aztán az ember kesztyűzik pár hónapot ezzel a 160 centis kiscsajjal:

[link]


, és az alaposan átértékeli a világát.


De ez a téma szempontjából mindegy is, azért az rengeteget elárul arról, hogy miért nem való neked se szex-, se semmilyen kapcsolat, hogy az első felmerülő konfliktusnál rögtön nőverésről fantáziálsz.

jún. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
71%

68,69,70. Nem, viszont nálad jobb a genetikám. Édesanyám 100-200 kilókat emelt. Én átlagosan évente 20-30 mázsa fát pakolok el magam és nem vagyok nagy darab.


De egyébként 70 ez nem húz ki abból a pácból, hogy te is egy kis bunkó vagy. :P


24/N

jún. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!