Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresőkön miért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőkön miért nincs sok olyan nő, akik csak szexelni szeretnének?

Figyelt kérdés

1000-ből egy olyan nő van, aki nyíltan szex kapcsolatot akar csak. Minden nő komoly kapcsolatra vágyik vagy pedig szégyenlik és nem merik nyíltan vállalni? De így akkor meg hogy tudja az ember?


Jó lenne valami szexkapcsi egy nővel, legyen fiatal vagy idősebb, de nem találok senkit.



jún. 7. 11:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
88%

Nekem megfelelne szexkapcsi is.

Először ismerkednénk, mozi, vacsi, finom süti, utána lehet persze .

Nekem pl nem életcélom valaki után takarítani, mosni, meg főzni rá.

Viszont ahhoz hogy beférkőzzön a lábaim közé, alap elvárás hogy valamit nyújtson is.

jún. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 anonim ***** válasza:
0%
Leclerc, a kinézet a baj. Közöd nincs a realitáshoz.
jún. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
81%
22. Butaságokat beszélsz. Nem a kinézeten múlik, nézzél már körül magad körül! Azért nem vevők a nők az alkalmi kapcsolatokra, mert a férfiak tárgynak kezelik, és bántják őket.
jún. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 anonim ***** válasza:
80%

Van azért jónéhány nő, aki társkeresőn keres szexkapcsolatot.

Van, aki ragaszkodik a kizárólagossághoz, de olyan is, akit még ebben sem korlátoz.

Ráadásul akikről én beszélek, ők kifejezetten vonzó és okos teremtések, csak éppen vagy az élethelyzetükbe nem passzol egy tartós kapcsolat, vagy szimplán vágynak az intimitásra, de nincs szükségük otthon férfira, és persze akad olyan is, aki egyszerűen csak gyakrabban igényli az újdonságot, mint mások.

Az viszont biztos, hogy semmivel sem igényelnek kevesebb odafigyelést, mintha egy klasszikus kapcsolatot indítanál, nyilvánvaló módon nem csak az ágyban, hanem az odaúton és utána is szeretnék jól érezni magukat, sőt az sem árt, ha két találkozó között is képes vagy fenntartani annyi érdeklődést, ami ahhoz kell, hogy legközelebb is legyen kedvük veled időt tölteni. Szóval ha nem tudsz tartós kapcsolatra netes partnert találni, abba ne nagyon reménykedj, hogy szexkapcsolatot majd könnyebb lesz kialakítani.


A fene sem tudja viszont, hogy miért nem találod meg őket, hidd el, valójában eléggé kézzelfogható a létezésük.

jún. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 anonim ***** válasza:
8%
Leclerc, alapból ott megbukik az egész, hogy a tinderen meg a bumblen a chadeket húzzák jobbra a csajok.
jún. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 anonim ***** válasza:
55%
Nem létezik olyan hogy csed!
jún. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 anonim ***** válasza:
17%
De, létezik. Attraktív, maszkulin arc, átlag feletti testmagasság, széles vállak. Ennyiből chad valaki.
jún. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok ősember, hiszen nem akarom megtermékenyíteni a nőket, csak jól megdugni őket. De nem csak egyszer, és két dugás közben persze benne lennék olyanban, mint pl vacsi, mozi, stb. Az ágyban nagyon ügyes vagyok, legalábbis egy korábbi nő szerint. Bár biztos lenne még mit tanulni, de én nem zárkózom el a tanulás elől sem.
jún. 7. 20:31
 29/81 anonim ***** válasza:
58%
27. Nem létezik standard szép férfi, mindenkinek más tetszik.
jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 anonim ***** válasza:
9%
XDDDDDD nektek közötök sincs a valósághoz
jún. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!