Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresőkön miért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőkön miért nincs sok olyan nő, akik csak szexelni szeretnének?

Figyelt kérdés

1000-ből egy olyan nő van, aki nyíltan szex kapcsolatot akar csak. Minden nő komoly kapcsolatra vágyik vagy pedig szégyenlik és nem merik nyíltan vállalni? De így akkor meg hogy tudja az ember?


Jó lenne valami szexkapcsi egy nővel, legyen fiatal vagy idősebb, de nem találok senkit.



jún. 7. 11:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
39. Nem fenyegettél erőszakkal, de ez a mondás igy hangzik teljességében.
jún. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
82%
40. Eleve téves gondolkodás, hogy pillekben gondolkodsz!
jún. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:
0%
Miért lenne téves? Ez csak egy megnevezés a 3 alapvető elméletnek. A bluepill képviseli a "Csak tusolj le tesó, beszélj a nőkkel, add önmagad, legyen jó dumád, és imádni fognak". Na ez marhaság.
jún. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
14%

Eleve téves az elgondolásod Leclerc, hogy férfiként női aggyal gondolkodsz

Értél már el vele valamit?

De úgy őszintén?

Ha igen akkor megértenélek legalább, de valószínű hogy csak úgy ingyen játszod itt a bohócot

jún. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
55%
44. Nem létezik férfi és női agy. Maximum férfi és női szocializáció, de az is elég változatos, nem olyan egy kaptafa mint az ti hinni akarjátok.
jún. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
Társkeresőkön én olyanokat se találok, akik komoly kapcsolatot keresnek.
jún. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:
18%

Hihetetlen, hogy akármilyen, a szent nők feminista hegemóniáját sértő kérdés kerül megfogalmazásra, pillanatok alatt óriási mennyiségű válaszadó jelenik meg minden egyes alkalommal.

Egy olyan oldalon, ahol a válaszadók 80 százaléka nő lehet, nincs is min csodálkozni, a válaszok tartalmát tekintve persze.

Hihetetlen, hogy mekkora kognitív disszonancia jellemzi az egész kérdéskört.


Egy mondatban összefoglalva a válasz:


***Azzal lesz alkalmi szex, aki elég jól néz ki.***

jún. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
22%

Kedves Lecrec!

"A férfiak tárgyként kezelik őket és bántják őket"


Férfiak = akikkel matchelnek és találkoznak

matchek = akiket a nők jobbra húznak

likeolások = azok a férfiak, akik rohadt jól néznek ki.

jún. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:

6. Egyszerűen rosszul választotok. Ti is csak a külsőt nézitek, de az összképet nem. A libidó egy habutus, amit nem lehet novelni. Hiába a sport, hiába a macagyökér. Akinek alacsony, legyen az férfi vagy nő, nagyon ritka ha lehet fokozni. Vannak afrodiziákumok, ez igaz, de rengeteg kell dolgozni azért hogy magasabb legyen.



Én örülök, ha nekem valamivel alacsonyabb, a páromat sem szeretném tönkrevágni a napi 2-3 menettel.


Bár most hormonális okok miatt sajnos nekem kellemetlen a szex, picit lejjebb is esett. De aibido teljesen egyénileg változó. Ez egy habitus.



Egyébként nagyon sok nő érzelem nélkül nem tud szexelni, ahogy én sem. Pedig én minden egyes nap vágyom rá, ha a páromat nem látom vám hogy 6x is maszturbálok. Egyszerűen rám jön és kész.. 🫠

jún. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:

25,27,30


Te valami Incel vagy, aki ide jött trollkodni?


Nem az a lényeg hogy valaki "csed" legyen. Legyen törődő, odaadó és figyeljen az ÉN örömömre is! Ha nem ilyen át ember, lehet kockás hasa is, el fogjuk küldeni!


Nekünk is fontos a saját élvezetünk, ha valaki üríteni akar, menjen krvához!

jún. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!