Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok akik szidják, mocskolják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik szidják, mocskolják és gúnyolják az itteni inceleket, szingli pasikat azok micsodák a lentiek közül?

Figyelt kérdés

jún. 7. 05:47
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
38%

50


Persze nem csak, csupán a arra épül, magyarán anélkül semmi nincs.

jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
50%

"Amúgy meg elég undorító ha valakinek csak ezen jár az esze. A szerelem nem csak a közösülésről szól."

Nagyon gáz vagy kérdező

Namost a kérdésedben egy francos szó sem esett szerelemről, amit nem is értek miért hozol fel

Az meg hogy a szex téma előkerül teljesen normális, ha téged undorít akkor nem gyengén vagy aszexuális, amivel nem is lenne baj ha nem ilyen beteg undorodó szinten lennél vele, ami kezeltetésre szorult volna. Anno amikor még lett volna értelme téged kezelni.

A szex fontos része a kérdésednek, hiszen az incelgyűlölők meg szex nélkül egy napig nem élt okostojások itt rendszeresen osztják az észt arról is hogy a szex és annak hiánya az lényegtelen és minden embernek tökéletesen meg kellene lennie nélküle. Azokban a kérdésekben van erről szó amikre a kérdésed vonatkozott, akkor miért ne beszélhetnének róla?

Nekem érdekes volt olvasni a tapasztalatokat ezzel kapcsolatban, hasonlóan láttam.

Hiszti és stressz, pattanások meg miegymás mindkét nemnél jellemzőek a szexhiány esetén, a nők néha még érzékenyebbek is.

Méghogy megvannak nélküle!? Miközben minden estére hívhatnak valakit, és ha nem aszexuálisak akkor meg is teszik mert igényük is van rá.

jún. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:

Ez marhaság. Szex nélkül is simán el lehet lenni, viszont a sok ostoba ringyó meg a hozzájuk csapódott simpek egyszerűen agyatlanok. Gyűlölhetik az inceleket, de nekik van igazuk a blackpill elméleteikkel. A redpill talán igaz néhány dologban, de az előbb felsoroltak által osztott bluepillnek semmi realitása.

Üdv: egy vocel chad

jún. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 A kérdező kommentje:

53-as, neked van igazad.


Ezek a simpek akik pár havonta lefekszenek egy zsírbálnával itt verik a nyálukat meg pattanásról és gombáról értekeznek.


Közösülni a társaddal kell de ezek a korcs emberek bárkivel csak hogy eltűnjön néhány pattanás.


38F incel

jún. 12. 05:13
 55/57 anonim ***** válasza:

54


Én nem simp vagyok hanem geomaxxer.

És én hoztam fel a tüneteit a szexhiánynak a nőknél.

jún. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 A kérdező kommentje:

55-ös dehogynem vagy simp, csak a nők körül forog az életed. Sokkal több tiszteletem van azok felé akik szentségi házasságot kötöttek és abban élnek + gyereket nevelnek. Pár évtizede még ez volt a normális de azóta megőrült a világ, köszönhetően a 4. hullámának a feminizmusnak.


38F incel

jún. 12. 12:46
 57/57 anonim ***** válasza:

Én pl. úgy vagyok simp, ahogy a kérdező chad.

De nem is értem a problémádat itt

Azt képzeled bluepilled simpekkel vitázol miközben pont nem.

Ha te valami házasságon kívűl no sexet hirdető agymosott vagy, akkor szólok hogy annak köze sincs a blackpillhez vagy az incelekhez

Bár gondolom az fáj hogy más szexel míg te sosem, de akkor sem érthető hogy miért fáj neked ha mások a szexről beszélnek, és fontosnak tartják. Neked is csúnyán az agyadra mehetett a puncihiány innen látszik

jún. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!