Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok akik szidják, mocskolják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik szidják, mocskolják és gúnyolják az itteni inceleket, szingli pasikat azok micsodák a lentiek közül?

Figyelt kérdés

jún. 7. 05:47
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
89%

35 F-ként mondom, hogy nem értem mire jó ez a mártírkodás.


Egyébként meg 1. Ha valaki függetlenül él és megvan a saját élettere szerintem az nem egy rossz dolog.

Arra költöd a pénzedet amire akarod, azt csinálsz a szabadidődben amit csak akarsz. Senki nem szól hogy mit miért csinálsz hová mész...


Ha akarsz átaludhatod a fél napot vagy ülhetsz a PC-n.

Abba se szól bele senki , hogy mikor takarítasz vagy mosol.


Akkor ez mért is olyan rossz ?

Én pl a saját ízlésem szerint rendeztem be a házat és az se zavar senkit hogy miért egy Audi A4 kombit vettem. Amit persze kb kizárólag én használok.

(Néha taxizom a tesóm de ennyi.)


2. Az örömlányok ajtaja az Incelek előtt is nyitva áll.

20-on pár ezer ft meg egy telefonos beszélgetés most ne játszunk már óvodát.


Akkor egyébként mi a bajotok ? Ezek az emberek bőven elmúltak már 30 évesek.

Most nincs 25 ezretek arra ? Ez szimplán üzlet.


35 F

jún. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
74%

"Az örömlányok ajtaja az Incelek előtt is nyitva áll"

Persze, dehát te sem gondolod komolyan hogy az megoldja a problémákat. Mindamellett anyagilag is lehetetlen megfelelő rendszerességű szexuális életet fenntartani pusztán prostik révén, átlagos fizetés és háztartás fenntartása mellett

Sok inceltől hallottam itt hogy elvből elutasítják a prostit, és igazuk is van, hiszen eleve megalázó helyzet hogy kizárólag ez az egyetlen mód a szexhez, míg másoknak eleve nem.

A szüzesség elvesztésére persze használható megoldás, de nem megoldás az incelek alapvető problémáira

jún. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
52%

"Most nincs 25 ezretek arra ? Ez szimplán üzlet"



Forditva ulsz a lovon. A naci tarsadalomnak minket kene karpotolnia, ahelyett, hogy mi fizetnenk barkinek is. A prostituciot pedig en bloc be kene szantani.



40F incel

jún. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
41%

Kérdésre a válasz: nők.

Válaszokra a válasz: én egyetértek az incelek gondolkodásmódjával annak ellenére, hogy halomra kefélem a csajokat, mert a GENETIKÁM MIATT magas vagyok, széles a vállam, és férfias arcom van, és ez jön be nekik. Persze ehhez hozzátesz a rendszeres testedzés, de szart sem érnék 170 centivel meg feleekkora vállakkal, 2 CENTIVEL(!!!) hátrébb végződő állcsúccsal. kifele dőlő szemekkel és alacsonyan ülő arccsonttal. Ideje lenne felfognotok, hogy az inceleknek van igazuk, és az egész ismerkedés meg randizás dolog el van cseszve a sok agyalágyult simp miatt, akik feltolják az instán meg a tinderen az átlagos csajok egoját.

jún. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:

34#

Nem találkoztam még blackpilled chaddel:)

Azt sem értem mi a motovációd hogy kiállj az incelek mellett?

Ezt nem értve a hiteled sem sok, bár nagyon tetszik a szöveged

jún. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
48%

Ja és én sem vagyok incel, de a chadektől messzi vagyok

Én régebben incel voltam, akkor ismertem meg a feminácikat, nekem ez a motivációm

De egy chadnél nem tudom mi lehet az

35# voltam

jún. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon egyszerű az indok, szörnyű a kínálat a piacon. Nincs már normális nő. Nagyapám ötöd ennyi kvalitással, beletett energiával talált ötször értékesebb nőt, mint amilyet én találhatok manapság. A hoeflation valós dolog
jún. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
34: Mi a véleményed a ronda, rossz genetikájú nőkről és az ő esélyeikről?
jún. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
78%

Extrém ritka. Nőként 5 pontnak kell megfelelj, és már szépnek nevez a legtöbb férfi (évekkel ezelőtt olvastam ezt pont ezen a fórumon):

-rasszban egyezzen meg a férfival

-legyen egyidős vagy fiatalabb a férfinél

-ne legyen túlsúlyos

-ne legyen szembetűnő súlyos testi fogyatékossága

-legyenek minimum átlagos, normálisan ápolt fogai


Ha ezeknek a pontoknak megfelel a nő, elhanyagolhatóan kicsi az esélye annak, hogy visszataszító külseje van. És valljuk be, nem valami nehéz megfelelni a két pontnak, amiről tehet az ember. A maradék 3 miatt pedig hasonló cipőben járó férfit kell keresni, ha nem tolerálja a kiszemelt. Mondjuk nálam a testi fogyatékosság belefér általában.

jún. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
100%

39, tehát tök oké az erős szőrzet, nem gond az aknés arc, hát, mellkas, nincs csúnya arc, nem gond a gülü szem, az asszimetrikus, túl karakteres, akár férfias arc? Csak, hogy pár olyat mondjak, ami nem ritka.

De a túlsúly se ritka, mint tudjuk, de mondjuk azt, hogy az önhiba és tekintsünk el tőle.

jún. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!