Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha tetszem egy lánynak úgyis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszem egy lánynak úgyis a tudtomra fogja adni valahogy?

Figyelt kérdés

Nincs önbizalmam ilyen téren, hogy ismerkedés, nyitás valaki felé. De nem is volt soha, úgyhogy elfogadtam a dolgokat.

Viszont ha egy csajnak bejövök, vagy legalábbis érdeklem valamennyire, akkor az a beszédéből, tetteiből kiderül előbb-utóbb?

Ezzel próbálom magam kicsit nyugtatni, hogy ha én nem is fogok tudni "önerőből" eljutni egy randi közelébe, a másik fél még alakíthatja úgy, hogy mégiscsak legyen.

Volt már barátnőm egyébként, de nem sokat dobott az önbizalmamon, ugyanúgy érzem magam, mintha sosem lett volna.



jún. 6. 17:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%
Te a zsemlétől várod, hogy megegyen?
jún. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Nyilván nem, csak szerintem egy lány is kimutathatja, ha érdeklem, nem kell mindent az én nyakamba varrnia.

Persze meglehet, hogy többek között ezért sem érdeklek senkit, mert nem lépek semmi egyértelműt. Viszont azért nem közeledek, mert nem kapok semmi biztatót, vagyis nem én vagyok az álompasi.

Aki nagyon jól néz ki ahhoz úgyis odamennek, úgyis összehozzák valaki által valamilyen úton-módon, hogy összefussanak "véletlenül".

jún. 7. 15:15
 13/22 anonim ***** válasza:
Én személy szerint már untam, hogy nekem kellett kezdeményezni nőként:)
jún. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
69%
Ennyi hisztit amit itt lenyomsz...anyám.
jún. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
75%

14. Szánalmas.

Majd ha férfi lesz egyszer talán, akkor majd csajozhat is.

jún. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam ez egy olyan fórum ahol lehet kérdést feltenni, elmondani a problémákat.

Eszem ágában sem volt nyavalyogni, tanácsot kértem, hogy jól van-e így, igazam van valamilyen szinten, vagy nincs.

Ha nincs, akkor elfogadom, ez van. De ezt 25+ évesen már nem hinném, hogy kinövöm.

jún. 7. 16:26
 17/22 anonim ***** válasza:
75%
16. Ide a legtöbben nyavalyogni, panaszkodni járnak és eszük ágában sincsen megfogadni a tanácsokat, ahogy neked sem.
jún. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
És mi volna a tanács? Próbálkozzak nyakra-főre mindenkinél aztán egyszer majd csak sikerül?
jún. 7. 18:40
 19/22 anonim ***** válasza:
81%

Nem nyakra-főre, csak annàl, aki tetszik és akivel komolyan terveznél.


Ha a sült galambot várod, akkor vagy senki nem jön, vagy majd ràdmozdulnak a ronda kövér, vagy a buta nők, akik márpedig kezdeményezők....

jún. 10. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
58%

A kimutatásról meg annyit, hogy nekem speciel kifejezetten bejöttek mindig az ilyen :) töketlennek tűnő nyàmnyilább alakok, persze csak ha kellően okosak voltak, nem fogadták, és valami megfogott bennük. (Lehet te is ilyesmi vagy.)

Ám én meg képes voltam full szerelmes lenni, anélkül, hogy akár 2 mondatot is váltottunk volna. Viszont visszahúzódó vagyok én is, egy szimpla baráti beszélgetést nehezen kezdeményezek, azt még soha nem tudtam senkinek kimutatni, kifejezni, hogy na hajrá, mert bejössz... Úgyhogy szenvedtem csendben évekig, és a reménytelenségek végére rendre az tette a pontot, hogy egy- egy iskola veéget ért.. nem láttam többé az imádottat, és nagy nehezen elfelejtettem.

Aztán új környezet, új szerelem...



Szóval tudod, ha magamból indulok ki,... Visszafogottabb nők nem hinném, hogy kopogtatnának, csak a nyomulós, ràmenősebbekre számíthatsz, szóval te tudod.

jún. 10. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!