Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha tetszem egy lánynak úgyis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszem egy lánynak úgyis a tudtomra fogja adni valahogy?

Figyelt kérdés

Nincs önbizalmam ilyen téren, hogy ismerkedés, nyitás valaki felé. De nem is volt soha, úgyhogy elfogadtam a dolgokat.

Viszont ha egy csajnak bejövök, vagy legalábbis érdeklem valamennyire, akkor az a beszédéből, tetteiből kiderül előbb-utóbb?

Ezzel próbálom magam kicsit nyugtatni, hogy ha én nem is fogok tudni "önerőből" eljutni egy randi közelébe, a másik fél még alakíthatja úgy, hogy mégiscsak legyen.

Volt már barátnőm egyébként, de nem sokat dobott az önbizalmamon, ugyanúgy érzem magam, mintha sosem lett volna.



jún. 6. 17:28
1 2 3
 1/22 Senior Séf ***** válasza:
89%
Neked nem az a dolgod,hogy TUDD, tetszel-e a lánynak. Az a dolgod,hogy tetsszél a lánynak.
jún. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Az önbizalmat lehet növelni, de csajozással nem fog menni, jó példa rá az exed. Hobbik, tanulás, sport növelik az önbizalmat.
jún. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Senior Séf ***** válasza:
83%
Egyébként meg az ismerkedés amióta ember él a földön, férfi dolog. Nyúlj be a nadrágodba, találsz ott két ilyen tojás alakú izét. Azok a tökeid, és viselkedj hozzájuk méltóan.
jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Attól, hogy kicsit jó vagyok a hobbimban, (ami egy sport amúgy is) még nem segít lányok terén...
jún. 6. 17:36
 5/22 anonim ***** válasza:
54%
Az önbizalom nem kifejezetten a nőket célozza meg. Barátság, ismeretség számodra idegen fogalmak? Nem rosszból, de kinek kéne töketlen kisfiú? Kislánynak esetleg akivel nyírnátok egymást. Normális nőnek nem fogsz kelleni.
jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%
Ha még tetszenél is egy lánynak, az nem fog neki tetszeni, hogy töketlen vagy, tehát max. ezt adja a tudtodra.
jún. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Értem. Csak azt nem, hogy attól miért vagyok töketlen amiért nem hívok találkozóra valakit, vagy nem írok rá valami ürüggyel. Attól, hogy ő nem tudja, hogy ő nekem pedig tetszik, csak éppenséggel nem merek nyitni, még nem fog elkönyvelni töketlennek. S épp ez az, hogy ha nem adja semmi jelét a szimpátiájának nem is fog "várni rám".
jún. 6. 17:52
 8/22 anonim ***** válasza:
17%
És ezt pont itt kérdezed? Az itteni "nők" 90 százaléka a kutyának sem kell, látszik is a válaszokból miért. Ha nem közeledsz, töketlen vagy, ha igen, akkor zaklató. Semmi sem jó a viziló hercegnőknek.
jún. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%

Ha nincs önbizalmad, akkor hiába adná tudtodra, akkor se tudnál vele mit kezdeni.


Saját példa: R-nek 2 éve féléven keresztül elég egyértelműen jeleztem, hogy tetszik nekem. Állítólag másnak azt is mondta, hogy tetszem neki, de nekem sose mondta és azóta sem hívott randira, pedig még mindig szinglik vagyunk mindketten. Szóval lehet, hogy észre sem veszed.

jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Amiből én értenék és megpróbálnék jutni valamire, ha mondjuk valamiért írna és érdeklődő, beszédes volna, azon felül, hogy beszélünk személyesen néha mondjuk.
jún. 6. 21:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!