Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hová érdemes inkább menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová érdemes inkább menni ismerkedni: London vagy Párizs?

Figyelt kérdés

Próbálok rövid lenni de így is hosszú lesz lehet: egy ideje érlelődik bennem a gondolat, hogy az összekuporgatott párszázezer forintomat (szüleimmel élek) még kicsit kiegészítem pár cucc eladásával, hogy legyen kb. egy misi, és ezt teljes egészében arra fordítom, hogy pár hétre kimegyek egy külföldi városba, hátha végre sikerül valami.

London és Párizs közt vacillálok, előbbi mindig is érdekelt, plusz azt vettem észre hogy a negatív sztereotípiákkal ellentétben ott is bőven vannak szép lányok, Párizs meg ugye híres róla hogy a "szerelem városa", francia csajok amúgy is vonzóak, élettel telik, mindig is bejöttek nekem.

Tudom hogy nem olcsó a külföldi élet, de azért pár hetet csak ki lehet húzni egy millióból, nyilván fapadossal mennék, meg kajálni se étteremben ennék stb.

Melyik a jobb ötlet, Párizs vagy London? Csak az egyik fér bele sajnos.



jún. 1. 00:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
41%
20. Sajnos ezek ilyenek. Nekem is sok pénzem ment rà, én 12 órában dolgoztam ő meg döglött. Vicc kategória..
jún. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
15%

Én értem a kérdezőt, itthon sajnos esélytelen de még így is könnyebb mint kint.


Gondolj bele milyen konkurencia van egy Londonban vagy Párizsban ? Egy lúzer kipcsakcelnek esélye nincsen talán max ha fizet hivatásosnak az meg drága lesz.


Jobban jársz ha Keletben gondolkodsz.

A lengyel nők például szerintem gyönyörűek és ők tényleg szeretik a magyarokat. Ezerszer normálisabbak mint a magyar nők. Egy echte angol nőnél max egy amerikai kosaras feka rúghat labdába. A francia nők pedig nem annyira szépek.


Mondom lengyel és esetleg cseh nők de a csehek utálnak minket sajnos. A balti országokban vannak még gyönyörű nők, lettek és észtek. Azokkal is jobban járnál mint a gyökér beképzelt nyugatiakkal.

jún. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
41%

22.


Incelke sír, mert nincs eselye a nőknél...🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

jún. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, egy kis zsebpénzt még kérjél azért anyutól. Nagyon szűkre vetted a költségvetést.
jún. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!