Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hová érdemes inkább menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová érdemes inkább menni ismerkedni: London vagy Párizs?

Figyelt kérdés

Próbálok rövid lenni de így is hosszú lesz lehet: egy ideje érlelődik bennem a gondolat, hogy az összekuporgatott párszázezer forintomat (szüleimmel élek) még kicsit kiegészítem pár cucc eladásával, hogy legyen kb. egy misi, és ezt teljes egészében arra fordítom, hogy pár hétre kimegyek egy külföldi városba, hátha végre sikerül valami.

London és Párizs közt vacillálok, előbbi mindig is érdekelt, plusz azt vettem észre hogy a negatív sztereotípiákkal ellentétben ott is bőven vannak szép lányok, Párizs meg ugye híres róla hogy a "szerelem városa", francia csajok amúgy is vonzóak, élettel telik, mindig is bejöttek nekem.

Tudom hogy nem olcsó a külföldi élet, de azért pár hetet csak ki lehet húzni egy millióból, nyilván fapadossal mennék, meg kajálni se étteremben ennék stb.

Melyik a jobb ötlet, Párizs vagy London? Csak az egyik fér bele sajnos.



jún. 1. 00:26
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

LOL

Köszönöm a sok "támogató" kommentet és tanácsot, igazán öröm látni hogy ebben az országban mindenki milyen jóindulatú és segítőkész.

Na, pontosan ezért akarok külföldön keresgélni. A hazai nők ugyanilyenek. Felszínesség, kivagyiság, rosszindulat és gold-digging az összes ami elmondható róluk.

jún. 6. 01:16
 12/24 anonim ***** válasza:
83%
Ha itt senkit nem találsz, akkor kint ennyire sem fogsz. Szerinted egy párizsi nőnek egy kelet-európai turista kell? Ne röhögtess már.
jún. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

#12 Nem mondtam hogy fixen minden párizsi nőnek egy kelet-európai kell.

De lehet hogy lesz olyan akinek igen. Vagy csak simán lehet hogy lesz olyan aki nem ghostingol vagy aláz meg automatikusan azért mert próbálok kedves lenni vele vagy pár sort beszélni, sőt még az is lehet hogy lesz olyan aki hajlandó beszélgetni velem, eljönni valahová beülni, ilyesmi. Amire itthon semmi esély nincs.

jún. 6. 01:59
 14/24 anonim ***** válasza:
38%
Hát akinek a szülei nyakán lakva is csak párszáz ezer forintot sikerült összekuporgatnia, mint kidiggerelhető goldot, annak nem igazán kellene tartania a golddiggerektől. 😁 A francia/angol nők minden vágya egy olcsó hostelben tanyázó, alkalmi szexet kereső nyomi, kukázós keleteurópai, aki borzalmas akcentussal, google fordítóval akarja őket szexre bírni, mert az értelmi képességeidből kiindulva kétlem, hogy perfektül beszélnél angolul és franciául is. Ha kifizeted egy hónapra a szállást, meg az oda-vissza repjegyet, arra nem marad pénzed, hogy ennivalót vegyél magadnak, lúzerkém, nemhogy beülj valakivel valahova. Belőled aztán árad a jóindulat, hogy csak alkalmi szexre kellene neked egy nő, azért hazudoznál, mézesmázosan smúzolnál, aztán még a nők a felszínesek, hogy nem kérnek belőled. Szaladj anyádhoz sírni, aki eltart, hogy gonosz nénik, brühühü. 😁
jún. 6. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
46%
Figyi, én Londonban élek, ha te itt udvarolni is akarsz, meg benne lenni az életben, akkor egy milla viszonylag vékony szórakozáshoz, mondjuk egy hónapra, őszintén. Nem tudom mikor akarsz jönni, most nyáron-e, de a repjegy szerintem meglesz vagy £200, gondolom nem hátizsákkal jönnél. A vonat kb bármelyik reptérre £20-30 kb. Olcsó szállást kint a p.csában fogsz találni, nagy valószínűséggel olyan környéken, hogy a nyugati ahhoz képest a Riviéra.😁 Mire bejutsz a belvárosba ahol történik is valami, az minimum 1 óra, de szerintem bőven több is. Egy pint sör kb £5-6, ha csak egy hamburgerre akarsz meghívni egy csajt, mondjuk egy five guysba az olyan £30 két főre kb, ha valami rendes étterembe, alsóhangon £60-70, de az még nem olyan elegáns. Szerintem csak a saját napi kajádra ha spórolsz is, minimum £30-ot számolj. Napi közlekedés minimum £5, de ez akkor ha busszal jössz be, ha metrozól nyugodtan dumpázhatsz is, sőt… De mindegy is, ha valami össze is jön egy csajjal és “hazaviszed” Croydonba, Newhambe, Hammersmithbe vagy sorolhatjuk, valami ilyen lepukkant szállásra, szerintem még ki is röhög, már bocsi. Ja és arra ne is számíts, hogy igazi brit csajt szedsz össze.:) De amúgy simán lehet, hogy magyar csajt találsz, elég sokan vagyunk. :D De azért sok sikert.:)
jún. 6. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
71%

Tudsz angolul és franciául is kérdező?

Mert esetedben mindkét nyelv rendes ismerete alap

Ha igen, elsimerésem és sok sikert

Ha nem, akkor elég nevetséges vagy

jún. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

15# Azért csak vannak egyszerűbb brit csajok is(?) Itthon sem mindenki a Hiltonban él.


Mindemellett egyetértek az előttem szólókkal.

jún. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
77%
Népszinház utca. Ott a szellemes és változatos természetedet is értékelni fogják. Nagyon jó volt a mai kérdésed is, viccmester barátom.
jún. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
33%

11. Nem ilyenek a nők, csak talán egy kis modort és udvariasságot tanulni kellene. Nem gondolod? Költsd a pénzed egy etika tanárra vagy könyvre!


Valami a fejedben nagyon nincsen rendben.. :)


24/N

jún. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
72%
azért szerintem nem aranyásó mentalitás az hogy egy nincstelen pasival nem akarunk összejönni. képzeljétek én személyesen belefutottam már olyanba aki tőlem kért pénzt kajára. aztán amikor megmondtam neki hogy én nem szeretem ezt a kéregetést sértődötten odavágta hogy jó megoldom magamnak. mintha nekem kéne etetnem meg eltartanom.
jún. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!