Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normál alkatú nők mit gondolna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normál alkatú nők mit gondolnak, ha ez kiderül?

Figyelt kérdés

A férfi akivel most ismerkednek vagy most jöttek össze, kiderül róla hogy


A) van túlsúlyos exe

B) nem jártak, de laza kapcsolatban volt elhízott nővel.


Amúgy a hapsi normál alkatú, nem alacsony, nem munkanélküli és még sportolni is szokott.


Szüzek légyszi ne válaszoljanak! Köszi.



máj. 18. 22:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is randiztam már kipattintott kondipatkánnyal és nagyobb pocakos férfival is, mert mindkettő bitang érdekes személyiség. És akkor mi van?
máj. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Ferjem exei vékonyak voltak. En vagyok az első husisabb nője. Nem vagyok extremen elhízott, de magyon nem a férfiak altal elvárt XS.es a meretem. Nem igazán érdekel. Ő rengeteget sportol, mert az esik neki jól... én utálok.... de azért néha vele tartok.
máj. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
21, de az más. Pasiknál státuszszimbólum a vékony nő, szégyen a kövér. Azt hiszik, a nők is így gondolkodnak.
máj. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"Azt gondolnám, hogy nincs határozott ízlése."


Attól még lehet határozott ízlése, csak nem erre éleződik ki.

máj. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
56%
Ez tényleg számít?!
aug. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
51%

Fixen fétises kérdés. Az alábbiak közül lett volna valamelyik a helyes válasz:

A) "Aggódnék hogy én is meghízom mellette." (Véletlenül hízik)

B) "Feszéjezne hogy nem felelek meg az elvárásainak ezért hízlalni kezdeném magam" (Szándékosan hízik)

C) "Örülnék hogy végre nekem sem kell annyira odafigyelnem a súlyomra." (Nemtörődömségből hízik)

A végeredmény ugyanaz.

aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!