Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolnak az emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolnak az emberek defektesnek, ha kiderül még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

27 éves lány vagyok. Majdnem mindenki gyönyörű jelzővel illet ha meglát (vicc nélkül, néha már zavarba ejtően).

Ugyanakkor egyből defektesként kezelnek ha kiderül még szűz vagyok. Nem szégyellem, szerintem nincs is mit! Nekem is vannak vágyaim, igényeim...

Viszont a pasik jó része vagy túl rámenős (de tényleg volt aki 1 nap ismeretség után rámászott... Ez nekem nem fér bele...), a másik pedig aki hizeleg kitart majd max. 1 hét után éltünk.

Tényleg én lennék a hibás? Csak mert többre vágyom ennél?


2022. nov. 29. 21:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem miből vontad le a következtetést hogy defektesnek hisznek
2022. nov. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
33%

A leírtak alapján nem veled van a baj, persze nem ismerlek, de nincs azzal baj, ha többet szeretnél egy szexnél vagy valami olyan kapcsolatra vágysz ami többről szól, minthogy rád másszanak.


Én annyit tanácsolnék, hogy ne mond el az elején, hogy szűz vagy, bár ha egyből ilyen jellegű témákat feszeget a másik, ilyen egy nap után akkor valószínűleg nem is akar többet.


Persze ne titkold el, de mielőtt nem jutna el a kapcsolat addig, hogy beszélgettek és látod, hogy a másik nem csak szexet akar addig szerintem ez amúgy sem a másikra tartozó dolog.


Szóval nem vagy defektes szerintem az alapján amit leírtál.

2022. nov. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
27%
Hát igen, nem véletlenül vannak azok a poénos macskás mémek a neten, ahol a csaj keresi a kifogásokat és pár év múlva egy agyban fekszik 10 macskával :D
2022. nov. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
31%
Bocsi de már ez alapján a pár sorod alapján is látszik, hogy defektes vagy. Akkor még szép hogy élőben egyenesen ordít rólad.
2022. nov. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Közel 30 évesen nyilván meglepő ezt megtudni a másikról. A legtöbb ember 15-17 évesen kezd randizni vagy ismerkedni. És az, ha valakinek így 10+ év alatt se sikerült se suliba se egyetemen se munkahelyen összehozni egy kapcsolatot, az persze, hogy furcsa.
2022. nov. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
25%
Amit akarsz az nincs. De neked.kell és jár. És kb egy évtized kevés volt rájönni erre. Iszonyat defektes vagy.
2022. nov. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
38%

Talán helyesen így hangozna a kérdés. " Miért gondolnak eggyes emberek defektesnek...... "

Momentán, én nem tartalak annak. Miért?

Egyszerű, van tartásod, igényeid, és ebből nem engedsz. Igen sok-sok pasi/férfi van úgy vele, hogy 1-2 nap és ha nem, akkor "kuka". Vannak kitartóbbak akik tovább bírják.

2022. nov. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nos, ezek után azt hiszem elkönyvelhető, hogy nem én vagyok a defektes... Hanem a magyar emberek többségének mentalitása!
2022. nov. 30. 01:04
 9/21 anonim ***** válasza:
49%

Amikor en olyat olvasok hogy egy lany 20 eves kora felett is szuz, akkor mindig arra gondolok hogy valoszinuleg nagyon csunya, tulsulyos, vagy van valami betegsege ami hatraltatja az ismerkedesben.

Viszont te irtad hogy szepnek mondanak es ha ez tenyleg igy van, akkor szerintem a gond azzal van hogy olyan ferfiaknak adnal eselyt akik nem vesznek komolyan, ki akarnanak hasznalni es a tobbi ferfit pedig kikosarazod. Magyarul szerintem valogatos vagy a fiuk teren, amirol nem tehetsz, mert ha valaki nem tetszik akkor nincs mit csinalni, hiaba kedves, oszinte, stb


32F

2022. nov. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
70%

Azért vagy az, mert fiatal vagy, szép és még is szorongsz, vagy a bánat tudja mi ez. Az helyett, hogy 1 kicsit hagynád magad sodródni az árral és belekóstolni a sexbe.... Ne 40 évesen akarj majd kalandot, mert addigra már bőven családon kellene gondolkodni. Ez nem muszáj, de nagyon rövid az élet ahhoz, hogy így toporogj 1 helyben.

Most majd jössz a bla bla bla dumával, próbálod magad mentegetni, vagy engem kritizálni, hogy mentegesd magad. De valójában te is tudod, hogy gáz ez így.....

2022. nov. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!