Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindjárt 28 leszek és még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindjárt 28 leszek és még szűz vagyok, ha eltervezem sikerülhet szűznek maradnom 40 éves koromig?

Figyelt kérdés

Gondolhatjátok nem lány vagyok.

Ha sikerülne, rólam neveztek el egy filmet.



2022. nov. 24. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Életed végéig is
2022. nov. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 35 vagyok, és még szűz.
2022. nov. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha te nem akarsz dugni és őrizgetni akarod mint valami kincset a te dolgot. Viszont ki kell ábrándítsalak ezért nem fognak rólad filmet forgatni, mert pont lepottyantják az emberek hogy te szűz akarsz-e maradni vagy sem. Élt már a földön már pár millió ember aki 80 évesen is szűz maradt mégsem neveztek el róla utcákat önmagában csak ezért.
2022. nov. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem túl nagy erőfeszítés szűznek maradni... XD
2022. nov. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Whitewolf19 ***** válasza:
Hát...
2022. nov. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!