Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik lenyomoznak másokat a randiappokról, szerintetek ez rendben van?

Figyelt kérdés
Minden napra jut valaki akit vagy még nem láttam vagy nem matcheltem vele (leginkább utóbbi, a bumble végére lett 15 matchem, nagyon kevés embert húzok jobbra, de már rég beláttam hogy nem nekem való az onlineosdi) aki valamilyen másik platformra lenyomoz. Persze ha megadod az adataid meg képed, egyszerű, de rettenetesen ijesztő. Az app arra van, hogy ha matchelünk beszéljünk, ha nem nem, körbejárni és lenyomozni nagyon ijesztő és nymulós. Minek csináljátok?
ápr. 8. 08:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Jah, bocsánat.

Hát ilyen esetben én sem értem. Viszont kérdező miért nem csinálsz olyan profilt amelyben nincs megadva a rendes neved, hogy ne tudjanak megnézni? Bakker én biztos nem raknám ki a nevem, elérhetőségeim.

ápr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

A keresztnevem van kint, meg ugye a képek hisz társkereső + a korom. Se e-mail, se profilnév, semmi más. Nyilván, én is egyszerűen lenyomozok valakit ennyi után, de az hogy valamit lehet, nem biztos hogy kell is.

A gondolatmenetet nem értem.

ápr. 8. 10:22
 13/18 anonim ***** válasza:

11: azért társkeresőn olyannal indítani, hogy már a nevedről is hazudsz, eléggé hendikeppel indítós dolog, el fog mindenki könyvelni, tulképpen jogosan, egy hazug, sunyítós-lapítós embernek. Aki meg olyan nyomozós típus, annak elég egy keresztnév meg a város (amit szintén meg szoktak adni társkeresőn).


Plusz van olyan társkereső, ahol lehet megosztani az instagram feededet... és nem egy ember megteszi... és nem azért, mert követőket akar, meg mert azt akarja, hogy random pasik / csajok, akikkel nem matchelt, rajta lógjanak... hanem azért van ilyen opció, mert ott még mélyebb betekintést nyerhetsz másnak a mindennapjaiba, értékrendjébe stb. Tök jó dolog lenne, ha az emberek rendeltetésszerűen használnák. És lenne annyi tisztesség benne, hogy nem írok rá a másikra, ha az nem húzott jobbra.

ápr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ők ilyenek. Nem lehet velük semmit kezdeni azon kívül, hogy tiltod. Most komolyan mit lehet erre reagálni? Az emberek kíváncsiak, lesik a képeid blabla.
ápr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
De amúgy google képkeresővel akkor is megtalálnak, ha nem tudják se a neved, se a korod, tehát...
ápr. 8. 10:24
 16/18 A kérdező kommentje:
#14: nem is azzal van a baj, hogy megnézik a képeimet, hanem hogy úgy akarnak velem kontaktolni, hogy nem matcheltünk.
ápr. 8. 10:25
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

Tetszel nekik. Az gond? Most ha rád ír a szőke herceg úgy, hogy nem történt a match akkor is így gondolod mennyire ijesztő? Vagy élőben ha valaki megszólít és bejön? Hogyan lehet így gondolkodni? Aki fenn van majdnem minden platformon, képei vannak stb. az mit vár? Kirakod magad, hogy bárki lecsekolhasson. Úgy mint bárki mással is előfordul.

Természetesen valahol gáz, de nem tudsz vele mit kezdeni. Nem a fiókod törte fel.

ápr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ezeknek valószínűleg egyáltalán nincs match-e, de mivel neki nem "jut" nő, viszont jár (az ő gondolatmenetük szerint), ezért boldog-boldogtalanra ráírnak máshol (nem csak lenyomoznak mást, random emberekre is ráírnak).
ápr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!