Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik lenyomoznak másokat a randiappokról, szerintetek ez rendben van?

Figyelt kérdés
Minden napra jut valaki akit vagy még nem láttam vagy nem matcheltem vele (leginkább utóbbi, a bumble végére lett 15 matchem, nagyon kevés embert húzok jobbra, de már rég beláttam hogy nem nekem való az onlineosdi) aki valamilyen másik platformra lenyomoz. Persze ha megadod az adataid meg képed, egyszerű, de rettenetesen ijesztő. Az app arra van, hogy ha matchelünk beszéljünk, ha nem nem, körbejárni és lenyomozni nagyon ijesztő és nymulós. Minek csináljátok?
ápr. 8. 08:23
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
nyomulós*
ápr. 8. 08:26
 2/18 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem nincs, azonnali red flag.

F

ápr. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Sztem nem fog ez a réteg itt válaszolni. De ha válaszolna, kb. az lenne a válasz, hogy "de hát esélyt sem adott, pedig én olyan remek pár lennék neki, hirtelen és felszínesen ítélt, ha majd megismer, akkor..." meg "hát vmihez kell folyamodni, ha nincs matchem" (igen, akkor ki lehet menni élőben ismerkedni). Meg van ez a régről marad begyöpösödött férfi hozzáállás, hogy mivel ő férfi, ezért a nő örüljön, ha megtetszett neki és esélyt KELL neki adnia, hogy ő JOGOSULT bármilyen neki tetsző nő idejére és társaságára.
ápr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért hogy tudják nem vagy kamu profil. Én nőként ezért csináltam.
ápr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Lecsekkolni miért ne? Én is megtenném. Nem tudod kivel beszélsz. Jobb odafigyelni. És ha oda adja az elérhetőségeit akkor számoljon vele az illető, hogy lesz olyan egyén aki lecsekkolja.
ápr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
4: jó, de ha csak simán megnézed a profilt, az nem feltűnő. Akkor derül ez ki, ha utána még rá is ír, hogy "Szia Kriszti, Zsolti vagyok a Tinderről... nem matcheltünk, de annyira szép vagy... tali?". Illetve ha nem matcheltek, akkor is elég bizarr, hogy most azt nézegesse, hogy kamu-e vagy nem... akkor nem mindegy?
ápr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A checkolás nem zavar, én is szoktam csinálni ha jól kijövök valakivel és érdekel, nincs-e red flag a profilján. De ott írkálni match nélkül meg úgy amúgy is, match nélkül checkolgatni se szoktam...
ápr. 8. 10:14
 8/18 anonim ***** válasza:
Match nélkül gáz. De te azt írtad, hogy megadtad az elérhetőségeid. Na ha megtetted akkor miért ijesztő, hogy ott rád, végigpörgeti? Van szégyellnivaló, vagy mi a baj?
ápr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy megadtam. Hanem a profilon kint van a korom, a képem, így egyszerű lenyomozni, ennyit írtam.
ápr. 8. 10:18
 10/18 anonim ***** válasza:
8: engem is lenyomozott már vki facebookról úgy, hogy csak a keresztnevemet tudta tőlem, pedig nem adtam meg sehol (sem offline, sem a facebookon nyilvánosan) a címemet, telefonszámomat, emailcímemet... és nem is ott élem az életemet.
ápr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!