Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs autója meg pénze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs autója meg pénze a férfinak a randira , az akadály?

Figyelt kérdés
Nincs autóm és randira max 2000 ftom lenne. Így sétálni hívnám el a kiszemelt nőt! Ez működhet ? Vagy aki szegény sorsú melós férfi az verje magának halálig a faxát ? Sajnos a iskolai végzettségem (szakma, érettségi) nem teszi lehetővé hogy 350 ezres nettós állásnál jobbat találjak. Tovább tanulni (nyelvet főleg ) nem akarok, már a normal iskolát is kínzásnak éltem meg gyerekként / fiatal felnőttként. Ha nem szeretem 15 évesen a halászlét akkor nincs az az isten amiért majd 35 évesen enni fogom…
ápr. 4. 12:31
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
84%
#20: Tiszta sor, akkor marad az életed ugyanolyan, mint eddig. Márha nem romlik. Merthogy aki fejlődésképtelen, azt előbb-utóbb maga mögött hagyja az élet, meg a világ.
ápr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

Persze Magyaroszágon 6 millió ember nem keres 400 ezernél többet. Mindegyik fejlődés képtelen és dögöljön meg….


Oke Emese

ápr. 4. 17:36
 23/41 anonim ***** válasza:
78%
#22: te magad vagy az Emese. Én a fejlődésképtelenséget a tanulni nem akarásra értettem, de te szándékosan terelsz, természetesen. Hú, főnyeremény lennél párkapcsolatra, az már látszik.
ápr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, alapvetően igen. Sok millió ember belenyugszik a szarba, ettől még nem ez lesz a követendő példa.

Itt nem azzal van a baj, hogy mennyit keresel, mint sokan mondjuk. Hanem hogy ez láthatóan nem elég az életmódhoz amit akarsz, de inkább sírsz minthogy tennél érte valamit.

És ilyen emberre (nőben, férfiban is) semmit nem lehet építeni, mert képtelen a fejlődésre, így értelmét veszti kapcsolatot rád építeni

ápr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
Na meg veled nyomorogni se hiszem hogy sokan akarnak.
ápr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
77%
Nem értitek, hogy neki ingyen punci kellene?
ápr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Sokan kapnak ingyen pi..át nem kell becézgetni hogy punci
ápr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Ti terelitek a tényeket hogy pénzorientáltak vagytok. Nem azért javasoljátok a nyelvtanulást hogyha utána elmentek külföldre nyaralni akkor könyebb legyen az étteremben rendelni. 😀 stb. Hanem azért hogy jobb munkahelye legyen a férfinek > több pénzt hozzon haza > többet költsön rátok > el vegyetek tőle 🥳🤣🖐️
ápr. 4. 18:25
 29/41 anonim ***** válasza:
89%
Keress egy szintén ambícióktól mentes, rosszul kereső nőt,akit szintén nem érdekel az életszínvonala.
ápr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
94%

#28: nem mi vagyunk pénzorientáltak, hanem te elégedsz meg a langyos f*ssal, és nem tetszik neked, hogy mások viszont ennél ambiciózusabbak, hajlandóak megemelni a s*ggüket azért, ha valamit el akarnak érni, egyszóval: különbek nálad.

Ja, és még valami. Én ugyan az iskolát utálom, viszont autodidakta módon folyamatosan "képezem magam", ha úgy tetszik. Elektronikus formában rengeteg könyvön átrágtam magam (amikor még nem voltak elektronikus könyvek, akkor meg rengeteg papír formátumún is). Ugyan a saját, nagyon szigorú mércém szerint én félműveltnek tartom magam, de így is magasan föléd pozicionálom a képességeimet és a tudásomat. Mégpedig úgy, hogy ebből nem származik közvetlen anyagi hasznom. Egyszerűen csak szeretem pörgetni az agyamat.

ápr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!