Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyeseknél miért akadály az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyeseknél miért akadály az ismerkedésnél a koronavírus elleni oltás megléte?

Figyelt kérdés
Több nőnél is láttam már kiírva társkeresőn, hogy beoltott emberrel nem ismerkedne. Ennek mi lehet az oka?

2021. júl. 20. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Hogy elkerüljék az ilyen agyhalottakat mint te, aki már nem tudom hanyadjára írod ki ezt a kérdést....
2021. júl. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%

Én párkapcsolatban élek egy ideje és nő vagyok, de ha ilyet olvasnék látnék bárhol, messze elkerülném az illetőt. Félre értés ne essék nem vagyok beoltva és nem is szándékozok beoltott lenni, de ettől a megkülönböztetéstől a hideg futkos a hátamon.


Kérdésedre pedig a válasz: Ha olyan az illető aki fél a vírustól, egy beoltott ember nagyobb veszélyt rejt magában mint aki nincs beoltva. Hisz a beoltott is elkaphatja, csak nem lesz tünete, így azt aki nincs beoltva, jobban veszélyezteti.

2021. júl. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez a dolog jelenleg nagyon fontos neki a világnéze alapján és nem akar olyannal ismerekedni, aki eltérő véleményen van.
2021. júl. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Hatalmas vita alakult ki az emberek közt most oltani, nem oltani dologban, és úgy látszik nem akar ezen vitatkozni. Jól teszi, én meg olyannal nem állnék össze, aki nem akar oltatni, ugyanis ez egyértelmű IQ-teszt.
2021. júl. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Én sem jönnél össze oltottal. Számomra ez egyenlő egy szegénységi bizonyítvánnyal. Na meg ki akarna összejönni olyannal, akinek mindenféle egészségügyi problémája lehet éveken belül? Rengeteg ismerősömnek hozott elő krónikus betegségeket.
2021. júl. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Mert aki be van oltva az időzített bomba! Pár év alatt előjön benne a rák vagy egyéb halálos betegség. Ez a cél a népesség csökkentése.
2021. júl. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6


Tegnap láttam egy archív fekete fehér tévéfelvételt a magyar régmúltból, ahol azt kétdezték egy vidéki családtól, hogy miért nem járatják iskolába a gyereket?


A válasz ugyanez volt, mert a sok tanulástól előjön a rák és sok egyéb halálos betegség.

2021. júl. 20. 15:58
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Azért ne hasonlítgassuk könyvek olvasását egy kísérleti vakcinához aminek rövid és hosszútávú mellékhatásaiért senki nem vállal felelősséget. Hihetetlen hogy ennyire ostoba ez a nép.
2021. júl. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%

Miért van ez kísérleti fázisban, ezt ki tudnátok fejteni?

Az én orvosomnak ez volt a véleménye:

-Ennél többet nem tudunk tenni a covid ellen. Van oltás, hordjuk a maszkot. A hülyékkel meg nem tudunk mit kezdeni.

Szóval ja, én ezért nem kezdenék olyannal, aki nem oltatta be magát. Iskolába kellett volna járni, meg normális helyen tájékozódni, és akkor nem lenne köztünk ilyen különbség.

2021. júl. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Oltásfanatikusok a médiából tájékozódnak. Ha valóban hiteles forrásokat olvasnának eszükbe sem jutna... Nem kell hozzá diploma.
2021. júl. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!