Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kinek mennyire nehezíti meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyire nehezíti meg a dolgát az ismerkedés ebben a vírusos időszakban?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérek, akinek nem az ne írjon. Sajnos veszélyeztetett vagyok, egyedül maradtam, és csupa felelőtlen emberekkel találkoztam eddig a neten, az ismerkedős oldalakon. Tényleg csak ilyen felfogásúak vannak????

2020. nov. 8. 13:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Inkább hanyagold az ismerkedést. Pár hónapot még kibírsz.
2020. nov. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy neked van igazad!!!
2020. nov. 8. 13:19
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, előtte is szarul ment, és utána is.
2020. nov. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%

Nagyon. Most jön ki igazán a férfitöbblet, mert bár szórakozóhelyeken is a legjobb pasik voltak, de élőben azért lehetett olyan helyeket találni, ahol nőtöbblet volt, így volt esélyed legalább a figyelmét felkelteni a lánynak úgy is, ha nem voltál adonisz.


Interneten ez kiesett, maximum szórakoztató bohóc lehetsz végeláthatatlan levelezéssel és most már indok is van, hogy miért nem akar személyesen találkozni. Míg te 20 lánynak leszel a lelki szemetesládája párhuzamosan, addig az alfák ki se kelnek az ágyból és ugyanezzel a 20 lánnyal szervezik, hogy aznap éjjel melyik aludjon náluk.

2020. nov. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van, eddig is köddé váltak netes társkeresőkön a nők, ha nem azt kapták, vagy látták-hallották amit akartak, de így meg végképp, hogy már találkozni sem lehet sehol. Plusz élőben is sehovásem járnak már a nők a vírus miatt.
2020. nov. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Megnehezíti

21L

2020. nov. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%
Hát tudod, nem akarunk betegek lenni, mert neked dughatnékod van.
2020. nov. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

7/= tessék??? Mi van??? Ki a fasznak van dughatnékja he??? Mi van?? A kérdést olvasd már el figyelmesebben!!!!

Pont én félek baszki hogy elkapok valamit... tanulj meg olvasni seggfejkém!!!

Pofa be vagy szét verem!!!

2020. nov. 8. 17:21
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hű. Szerintem itt a stílus nehezíti meg, nem a vírus.
2020. nov. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

#8: Nem neked írtam, te szerencsétlen., hanem a az #5-nek.

AMúgy az #1 is én voltam.


Köszi a privit. Igazi kultúrember vagy. Ja nem, inkább egy nagy paraszt.

2020. nov. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!