Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kinek mennyire nehezíti meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyire nehezíti meg a dolgát az ismerkedés ebben a vírusos időszakban?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérek, akinek nem az ne írjon. Sajnos veszélyeztetett vagyok, egyedül maradtam, és csupa felelőtlen emberekkel találkoztam eddig a neten, az ismerkedős oldalakon. Tényleg csak ilyen felfogásúak vannak????

2020. nov. 8. 13:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé betett ez most. Október 29-én lett pozitív covid tesztem, azóta itthon ülök... a lényeg az, hogy még aznap, mikor kiderült, rám írt egy kollegina, hogy szombat estére elhívta az egyik barátnőjét, akinek állítólag szimpatikus vagyok, és szívesen megismerne, menjek velük, de akkor ő még nem tudott a pozitív eredményről. Természetesen nem mehettem sehova, szóval ez vagy eltolódott, vagy nem lesz semmi belőle...
2020. nov. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon megnehezíti. A baj az, hogy enélkül sem könnyű az ismerkedés.


Üzenem a 11 nek,hogy pontosan ezért, valahogy tartsa parázson a dolgot addig is. Ritka az ilyen, hogy valaki szimpatikus lesz, így ismerős álltal.

Ne szalaszd el. Addig beszélgessetek telefonon, vagy bármi, de ne szalaszd el semmiképp.

2020. nov. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Sajnos a kollegina, aki beszervezte a barátnőjét, nem egy szószátyár, és próbálok nála puhatolózni, de nemigen reagál, a barátnőjét nem ismerem, sosem találkoztunk, de a kollegina szerint passzolnánk, és képek alapján, meg amit mesélt rólunk, szimpatikusak vagyunk egymásnak, és igen, ez ritka. Viszont ha most bevezetik az este nyolctól reggel ötig tilalmat, akkor egy jó ideig biztos nem tudunk semmit sem bepótolni.
2020. nov. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Értem. Sajnos ez így most még nehezebb lesz ez így igaz. Hát nem tudom. Majd meglátod. Mindenesetre egy telefonszámot talán ki lehetne csikarni valahogyan. Meghát este 8 előtt, mondjuk 5- 6 óra körül is lehet egy rövid találkát beiktatni.
2020. nov. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
58%
Telefonszámot nem ad meg, szóval azt nem erőltetem, viszont az este előtti találkát megpróbálom sulykolni.
2020. nov. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Oké. Hát drukkolok mindenképpen. Én 54 évesen kb 1 éve lettem magányos, de nem könnyű. Sokszor már az öngyilkosság gondolatával küszködöm, pedig alapvetően tudom, hogy az hülyeség, csak sajnos néha nagyon eltud az ember keseredni.

Pedig lakásom van, nem iszom, nem dohányzok, van munkám, egészséges vagyok, de sajnos nem könnyű.

Én már bele éltem magam abba, hogy annak is örülök, ha legalább másokat boldognak látok.

Talán ezért szorítok neked is.

Hajrá!!!!!

2020. nov. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy 30 vagy 40 évesen sem annyira könnyű az ismerkedés, amikormég nem idős az ember, de 51 felett borzalmasan nehéz. Mindenki beburkolózik a saját kis világába0
2020. nov. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Amig 4.-el kezdődik az életkor addig még csak csak elmegy a dolog, de ha 5.- össel, akkor már szinte véged van. Munkahely ügyben is, és társkeresés ügyben is
2020. nov. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
13-as vagyok, nem jött össze a találka végül a lánnyal. A kolleginából harapófogóval kellett kihúzni, hogy most mi van. Azt írta, hogy sajnos s barátnője kiköltözik finnországba...
2020. nov. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Sajnálom nagyon, mert tényleg kevés a lehetőség, és még ha az a kevés is elszáll, akkor meg mit is tud tenni az ember.

12-14-16. voltam.

Sajnos nekem sem sikerül, most meg ebbe a virusos helyzetbe triplán nehéz a dolog sajnos.

Csak a szerencsében bízhatunk.

Fel a fejjel. Üdv. Tamàs.

2020. nov. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!