Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire lehet általános és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet általános és gyakori manapság hogy a férfi csóró és így néz ki a nő meg így?

Figyelt kérdés
[link]
márc. 30. 20:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

Ez vagy igaz szerelem vagy pedig háj fétis.


Utóbbi valószínűbb.


Én is kövér férfi vagyok de a kutyának sem kellek csak a háj fétises nőknek.


Én ezt tapasztalatam.

márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
semennyire
márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%

Kb ilyen a felállás:


Ha jó pasi vagy, de csóró, akkor lehet ilyen kinézetű csajod.

Ha ronda vagy de gazdag, akkor is.

Ha ronda is vagy, meg csóró is, akkor nagyon minimális az esélye, viszont még így is százszor valószínűbb, mint a fordítottja; hogy egy ronda, dagadt, ráadásul csóró nőnek izmos, jóképű, kelendő pasija legyen.

márc. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha megnézed az instáját, azért az elején közel sem volt ennyire kövér a férfi. Simán lehet, hogy tényleg egymásba szerettek. Azt nem tudom miért hízott el ennyire, de lehet betegségtől is, fene tudja.


A kérdésedre a válaszom:

Nem hinném, hogy általános vagy gyakori lenne, de nyilván előfordul. Biztos van olyan is, hogy külső szemlélő számára a nő néz rosszabbul mint a pasi, mégis együtt vannak és szeretik egymást. Vagy érdekből vannak együtt, de ahhoz is joga van mindenkinek.

márc. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%

Itt pénz van vagy kövérség fétis.


1 milliobol 1.


De akik ezen szenvednek azok úgy túlsúlyos férfiak hogy pénzük sincs. És úgy 0 az esélyük.

márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5%
Létezik szerelem ilyen kinézetű emberek között is és szeretet is betegség mentén is. Nem mindegyik nő felszínes...
márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

". Nem mindegyik nő felszínes..."


Nem úgy mint a hájas pasi, aki vékony, vonzó nőt akar, ugye?

A kapcsolathoz kell a vonzalom. EZ nem felszínesség. FŐleg, ha a másik fél is jól néz ki.

márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
8%
LOL, de régebben jól nézett ki a pasas, betegség nem létezik? Nem fogyhat le vagy mi?
márc. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8%
Teszem hozzá ez a nő sem valami nagy szám, csak agyon van vakolva, és lehet hogy valami vallási agymosott, főleg amerikában sok ilyen van. Pénz az fix hogy van a háttérben és valószinű a férfi részéről.
márc. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is volt sok "testesebb" párom, vonzódtam hozzájuk. És nem, egyik sem volt "gazdag". Itt a trágya személyiségetekről van szó, amit nem ismertek be.
márc. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!