Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Általánosságban elmondható,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általánosságban elmondható, hogy egy nő a húszas (és a kései tízes) éveiben, egy férfi pedig a harmincad (és a kései húszas) éveiben a legkelendőbb?

Figyelt kérdés
2023. máj. 18. 18:42
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
harmincas*
2023. máj. 18. 18:43
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Kinek? Nekem 40 éves korú nőként nem a kései huszas, 30 körüli pasi a legkelendőbb, hanem a 38-43 éves pasi. Az általános iskolás koromban pedig az évfolyamon plusz felsőbb évfolyamból voltak a kelendőbbek.
2023. máj. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Inkább hogy a pasik a huszas éveikben csak szerencsétlenkednek, 30 felett talán megtanul érteni a nőkhöz a kis százalékuk és elkelnek. De mivel nem ment így annak is az 50%-a elvált lesz.
2023. máj. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Jaj hogy ezt minden nap meg kell kérdezni…
2023. máj. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Ha a "nők" valóban a kései tini éveiben a legkelendőbbek, az egyedül a férfiakat minősítni.

És akkor csodálkoznak, femináciznak, ha mondom, hogy nem annyira csipázom a férfiak 80%-át.

2023. máj. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Általánosságban mindenki a huszas éveiben a legkelendőbb, efelett csak azok, akik tudják tartani a tempót, elértek valamit anyagilag és nem robbannak le se testileg, se mentálisan.

És a helyzet az, hogy mivel a nőktől általában csak külsőségek vannak elvárva, amit könnyebb teljesíteni, mint a férfiaktól elvárt anyagiakat, 30 felett is több nő kapósabb, mint férfi.

2023. máj. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom teljesen mindegy ha így van, a huszas éveikben járó emberek túlnyomó többsége nem "kel el" hanem élvezi a fiatalságát, tanul, bulizik, ismerkedik de egyáltalán nem a megállapodás a történet vége. Az majd 30 után jön. Aztán az "elkelt" emberek 60-80%-a szét is megy és kezdődik előlről a párkeresés. Akkor mi a lényege ennek a bizonyos kelendőségnek? Semmi. Az élet ennél sokkal bonyolultabb.
2023. máj. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

"mivel a nőktől általában csak külsőségek vannak elvárva, amit könnyebb teljesíteni"


Hát nem tudom, nekem nőként könnyebb az anyagiakat megteremteni, mint megállítani az időt.

2023. máj. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
19%
#8 Most elsősorban azokra gondoltam, akik mondjuk a 20-as éveikben nem csináltak semmit, nem tanultak, szar melójuk volt, otthon laktak, ezt egy huszonéves srácnak még többen elnézik a korabeli vagy fiatalabb lányok. De ha 30 felett jössz rá hirtelen, hogy már senkinek nem elég amid van, akkor annyira nem könnyű azonnal változtatni. :D A külsődet hamarabb rendbe tudod rakni. (Férfiak nagy részét nem az első ráncok zavarják.)
2023. máj. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Nőként ezt tapasztalom. Vagyis hát akinek van egy kis esze, az tényként kezeli ezt.
2023. máj. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!