Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan ered az a totálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan ered az a totálisan téves, ámbár általános vélekedés, hogy a férfiak és nők teljesen másképpen gondolkodnak és teljesen mások a preferenciáik?

Figyelt kérdés

Ugyan nem vagyok még túl idős, de eddigi életem során azt tapasztaltam, hogy nincsenek jelen ezek a hatalmas nagy különbségek amelyeket előszeretettel hangoztatnak. :D

Összességében egy átlagos férfi vagyok, vannak átlag alatti és feletti tulajdonságaim. Elmondható ha leadom a szintet, akármikor tudok találni nőt. Ha saját szintemen keresgélek akkor már necces és ha jóval feljebb, akkor már esélytelen. Az is igaz (férfira nőre egyaránt) hogy az ember szeret mindig egy kicsit (valamilyen szempontból) nálánál jobb kategóriás csajt/pasit, de ugyanakkor elfogadja ha más szempontból nem éri el az ő szintjét. Ezt nevezzük kompromisszumnak.



2021. aug. 1. 11:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
6%
Ez nem tévedes, mert többségében ténylegesen másképp gondolkodnak. A nőknek jóval nagyobbak az igényeik, ami a nagyobb egójukból és a "nekem alanyi jogon jár mert nő vagyok" mentalitásukból fakad. Mellé meg önzőbbek, felszínesebbek és a saját érdekeiket előtérbe helyezők, ezert van az hogy a preferenciáik is jóval magasabbak mint a férfiaké. Lásd irreális anyagi elvárásaik.
2021. aug. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Szerintem ez vica-versa működik.

Nincs érdemi különbség.

2021. aug. 1. 12:04
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
#1 Te is jpeg kiterjesztésű nőt láttál eddig csak. Vegytiszta baromság, amit összehordtál.
2021. aug. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Olvass pszichológiát és biológiát és akkor megérted.
2021. aug. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, én hozzám illő nőt kerestem és találtam. Ez nem kompromisszum. Túlanalizálod ezt az egészet.
2021. aug. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kompromisszum, ha a saját szinteden találsz valakit, hisz akkor ugyanannyit tudsz nyújtani mint a partnered..
2021. aug. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Mit analizálok túl? :D


Alap hogy minden ember a legjobbakat akarja (vagy akit annak gondol).

Aztán találkozik a valósággal. Ilyenkor jön a kompromisszum pl: ez a pasi/csaj jól néz ki, jó a teste, még a feje is elmegy, csak ostoba mint a fene, de jó lesz, mert én meg igaz hogy elég okos és gazdag vagyok de a külsőm nem túl előnyös.


Ide tetszőlegesen behelyettesíthető mindenféle tulajdonság, a lehetőségek és variációk tárháza közel végtelen.

2021. aug. 1. 12:15
 8/18 A kérdező kommentje:

#6

Igen, csak másban.

Lásd sugar daddy-sugar girl és sugar mummy-sugar boy.

2021. aug. 1. 12:18
 9/18 anonim ***** válasza:

Pontosan erről beszélek, kérdező. Fiatal vagy, valószínűleg nem volt még barátnőd (ha volt, megkövetlek, ettől még a továbbiak állnak) és próbálod levezetni valamiféle összetett elmélettel a párválasztás folyamatát (meg is ismételted a válaszodban).

Ez rohadtul nem így működik. Én sem így vagyok a menyasszonyommal, hogy hát szép a teste de nem tudok vele a fekete lyukak keletkezéséről elmélkedni, hát jó, azért elmegy. Értelmes férfi / nő nem áll neki így elemezgetni a társát.


Találkozik egy férfi és egy nő, kölcsönös szimpátia van köztük, elkezdenek beszélgetni, végül összejönnek. Ennyi a történet. Baromira túlbonyolítod magadnak ezt.

2021. aug. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Annyira azért már nem vagyok fiatal, volt pár barátnőm. Pontosan ezért írtam le ezt. :)
2021. aug. 1. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!