Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan ered az a totálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan ered az a totálisan téves, ámbár általános vélekedés, hogy a férfiak és nők teljesen másképpen gondolkodnak és teljesen mások a preferenciáik?

Figyelt kérdés

Ugyan nem vagyok még túl idős, de eddigi életem során azt tapasztaltam, hogy nincsenek jelen ezek a hatalmas nagy különbségek amelyeket előszeretettel hangoztatnak. :D

Összességében egy átlagos férfi vagyok, vannak átlag alatti és feletti tulajdonságaim. Elmondható ha leadom a szintet, akármikor tudok találni nőt. Ha saját szintemen keresgélek akkor már necces és ha jóval feljebb, akkor már esélytelen. Az is igaz (férfira nőre egyaránt) hogy az ember szeret mindig egy kicsit (valamilyen szempontból) nálánál jobb kategóriás csajt/pasit, de ugyanakkor elfogadja ha más szempontból nem éri el az ő szintjét. Ezt nevezzük kompromisszumnak.



2021. aug. 1. 11:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként egy másik nővel jobban megértem magam.

Ez természetes. Ezért úgy gondolom, csak egy leszbikus kapcsolat lehet tökéletes. Kompromisszumot meg nem a külső miatt kötünk.

2021. aug. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

#11

Akkor legyél leszbikus.

Ezt mond meg a sugar daddy-nek aki 65 évesen 25 éves lányokat kerget, mert ő gazdag a lány meg szép. :D 60 feletti mama miért nem jó neki? és a 25 éves csinos lány vajon miért a papát választja? :D (persze tudom hogy túlságosan kisarkítottam)

2021. aug. 1. 12:37
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát most eltévedtél kicsit, mert a 40 éves páromnak tökéletesen megfelelek 50 éves mamaként.
2021. aug. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

#13

A párod esélyes hogy nem "alfahím".

2021. aug. 1. 13:37
 15/18 anonim ***** válasza:
Dehogynem! De hiába bizonygatom, itt mindenki azt ír, amit akar. Van aki nem a kort, és nem a külsőt néz.
2021. aug. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Tényleg nem ugyanazok a preferenciák.


Én egyedülálló anya lánya vagyok, hozzászoktam, hogy úgymond a férfi is én vagyok a háznál. Egyetemet végeztem, igyekszem minél sikeresebb lenni, és mindig ráébredek, hogy a férfiaknak nem ez számít. Míg ha férfi lennék, akkor lehet, hogy egy nőnek vonzóak lennének ezek a tulajdonságok.

2021. aug. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

#16


Hogyne számítana, de emellett jól is kell kinézned! Így látatlanba azt mondanám, hogy lehet ez a gond, de ezt nem tudhatom.

Férfiaknál ugyanígy.

2021. aug. 3. 07:03
 18/18 A kérdező kommentje:
Hiszen vannak azok a férfiak, akik relatív jól keresnek (nettó 1 millió vagy többet) ennek ellenére nem megy nekik a csajozás. Nyilván egy előnytelen külső és tutyimutyi viselkedés felülírja azt, hogy mennyire sikeres a munkájában.
2021. aug. 3. 07:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!