Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ha valaki makacsul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valaki makacsul hiszi, hogy megcsalták, akkor soha nem fog belenyugodni ebbe?

Figyelt kérdés
Szóval vehet-e 180 fokos fordulatot az agy ilyen esetben? Vagy mivel annyira a megszokásaink, habitusunk irányít bennünket, ezért a "vér nem válik vízzé" soha?

2018. febr. 3. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Én sokáig hittem azt, hogy a volt párom hazudik nekem egy-egy nő barátjával kapcsolatban, gyűlöltem magam azért, hogy ilyen gyanakvó vagyok.


Aztán kiderült, hogy totálisan igazam volt, úgyhogy olyan balhét vertem, hogy örülhetett neki, hogy csak kivágtam. :D Nem voltak nagy hazugságok, nem csalt meg, de hogy képes volt hónapokig elnézni, hogy csalódom magamban és megalázkodom, mert igazságtalannak érzem a viselkedésem, az sok volt.


Azóta bízom a megérzéseimben, nem hagynak cserben. Hacsak valaki nem totálisan elmebeteg, szerintem nem gyanakszik alaptalanul.

2018. febr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azóta bízom a megérzéseimben, nem hagynak cserben. Hacsak valaki nem totálisan elmebeteg, szerintem nem gyanakszik alaptalanul.

"


Na várj. szóval voltak megérzéseid, mégsem történt megcsalás, még nagyobb hazugságok sem. Mégis kitetted a szűrét? de akkor miben volt totálisan igazad? Hiszen Te azt hitted, megcsalt, ami nem is igazolódott.



"...képes volt hónapokig elnézni, hogy csalódom magamban és megalázkodom, mert igazságtalannak érzem a viselkedésem, az sok volt."


De figyi már, ő nem tehetett arról, hogy Te a fejedben miket láttál, mik csapódtak le benned a dolgok, hogyan ítéltél meg egy-egy helyzetet...végül is akkor itt Te hibáztál, nem ő, nekem nagyon úgy tűnik, hiszen olyan dolgokat képzeltél bele, amik ott sem voltak, majd emiatt lelkiismeret furdalást érzel (jogosan, hiszen ő ártatlan volt ezek szerint), és mégis őt bünteted? Ez nekem teljesen logikátlan és nyakatekert.

2018. febr. 3. 13:03
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem olvastál figyelmesen. Azt éreztem, hogy hazudik a női barátaival kapcsolatban. Pl. találkoztak, de nekem nem szólt, később leugatott, ha én megéreztem, hogy találkoztak és titkolózik. Tudtommal nem csalt meg, de titkolózott előttem, és ha ez kibukott, hülyének nézéssel és leugatással vitte a vitát.
2018. febr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Áh, szóval a titkolózás miatt mentetek akkor szét?


Valahol érthető, mert gondolom akkor számodra gyanús volt, hogy miért titokban találkozgat a női barátaival, de ha végül is nem történt megcsalás, akkor a titkolózás tényleg alap lehet a különmenésre?


Vagy a titkolózás akkora belső feszültséget eredményezett benned, amit nem bírtál elviselni? Kezdted magad megutálni, és végül is azért szakítottál vele, hogy az ő titkolózásai miatt ne menjen teljesen tönkre az önbecsülésed a megérzéseid?


Szerinted előbb-utóbb tényleg megcsalt volna?Persze most már nem igazán számít, de mit gondolsz, vagy hallottál-e valami olyan hírt felőle, hogy más párkapcsolatban félrement? Szóval gyakorlatban is igazolódott-e a megcsalás?

2018. febr. 3. 13:14
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Igen, azért hagytam az egészet, mert nem tudok őszintétlen kapcsolatban élni, az a pár hónap is lenyomta az önbecsülésemet rendesen. Előző barátnőinek megcsalásáról nem tudok, a továbbiakat nem követtem nyomon.
2018. febr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És mit éreztél, ha nem vagyok túl indiszkrét? Privátban is írhatod, ha kellemetlen, szóval az önbecsülés lenyomása általa hogyan történt?


Úgy érezted, más mellett nem lehetnél boldog? Azt éreztette veled, hogy ő egy félisten és neked lesz hiányérzeted, ha elhagyod őt? Vagy azt kezdted érezni, hogy már magaddal szembe sem vagy őszinte? Kezdtél meghasonlani magaddal szemben?

2018. febr. 3. 13:40
 7/7 anonim ***** válasza:
10%

Van, es most pont ebben a cipoben jarok ezert dobtam ki a pasim 3 napja. Honapokig minden oke volt, nem vagyok feltekeny tipus De egyszeruen bejelzett a radarom. Konkretan megmondani most sem tudom h mi tortent mert mindent tagad, es tegyuk fel elhiszem h nem fekudt le senkivel DE valamit csinalt-kulonben nem lenne ilyen eros megerzesem.


Ezalatt azt ertem h beult egy kavera az egyik ex csak szex volt haverjaval,vagy szexcsetelt valakivel. Egyszeruen azt erzem, hogy valami tortent es baromi jol es meggyozoen hazudik, es annak ellenere h nalam csak a gyerekek naivabbak-egyszeruen erzem h volt valami.


Szte hulyeseg es en csak gyanusitgatom ot es az elmult 3 napban felmerult bennem h hatalmasat tevedek de ilyenkor emlekeztetem magam arra h amikor a legutobb ezt ereztem (a volt ferjemnel) akkor teljesen igazam volt, es jele annak sem volt.


Szoval en a megerzeseimet kovetem meg akkor is,ha orultsegnek tunik es megvan az eselye annak is h tevedek.

2018. febr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!