Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért lehet az, hogy többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy többször is megcsalták?

Figyelt kérdés

Van ehy 27 éves srác, akivel ismerkedek. Tegnap rákérdeztem, hogy az exeivel mi volt a helyzet, miért szakítottak. 3-4 komoly kapcsolats volt, abból 2 megcsalta. Ez miért lehet?

Én egy rendes, jófej srácnak ismertem meg. Lehet, hogy "emiatt"? :o


2017. aug. 5. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt tisztázzuk le, hogy ez nem az ő szegénységi bizonyítványa, hanem a csalfa exnőié..

Eddig sajnos szerencsétlen volt, idiótákat fogott ki, ennyi.

2017. aug. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ö sem tudja, hogy miért. Pedig ezek ilyen minimum egy éves kapcsolatok voltak, vslamelyik 2,5 éves. Mindenesetre érdekes. :/
2017. aug. 5. 19:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmit sem jelent...ez az exeit minősíti.
2017. aug. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy sz*r embereket fogott ki.

Ha meg nem is adta meg nekik a srác a kellő szeretetet, azt is megbeszélni kellett volna vele, nem rögtön rohanni más ágyába.


Ha esetleg ismerkedtek, akkor ez sose akadályozzon meg abban, hogy összejöjj vele!


21/L

2017. aug. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%
Igen, pontosan emiatt. Hosszútávon uncsi, és mivel nem egy M. Richárd, ezért attól sem kell tartani, hogy félholtra ver, ha megtudja.
2017. aug. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha összejössz vele, te ne szúrd hátba! Írtad, hogy rendes, normális. Lehet azért csalták meg. Nem akarok rossz lenni, de ha emiatt már nem kell, vagy te is megcsalnád, mert "jófiú", akkor hagyd meg valaki másnak. Ha ennek ellenére továbbra is töretlen a bizalmad az írányába(amit kétlek, mert akkor nem írtad volna ki a kérdést), akkor ez ne akadályozzon.
2017. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Csak amiatt írtam ki, mert tényleg érthetetlen a dolog. Én sosem csaltam meg senkit, nem vele kezdem, ha együtt leszünk.

Hogy aztán ugye személyesen milyen, még nem tudom. De nyilván ha azok után a csajok után meg tud bízni bennem, nem élek vissza.

2017. aug. 5. 22:29
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátomat is többen megcsalták, vagy elhagyták más férfi miatt, és mikor ezt elmondta, én se értettem, hogy miért, hiszen egy végtelenül rendes embernek ismertem meg. Már lassan 2 éve vagyunk együtt, de még mindig csodálkozom ezen, csak arra tudok gondolni, hogy a többi nőnek unalmas volt egy idő után a kedvessége, vagy csak nem illettek össze, bennünk rengeteg a hasonlóság, így nincs gond semmilyen téren.

Mindegy, az ő gondjuk, én örülök, hogy rátaláltam és megbecsülöm. :)


25/n

2017. aug. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!