Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő miért tart egy életképt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért tart egy életképtelen senkinek egy pasit ha szerinte nem elég jó a fizetése?

Figyelt kérdés
Itt ugye amikor előkerül a pénzezés akkor általában mindig az szokott lenni ha egy pasi leírja a fizetését akkor a nők elkezdik írogatni, hogy ez milyen kevés meg mekkora egy lúzer a pasi...
márc. 28. 08:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
32%
Nem dolgozott az exem sosem, szerettem egy jó darabig, aztán azért "tartottam meg", meg fenyegetett és zsarolt. Egyébként lehet, hogy a többség szereti a másikat vagy fél a magánytól.
márc. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
1%

Ismertem én filozófia műfordító pasast, tudtam a honoráriumát is, kb 0.

Gondolom egy teslában feszítő insta-maca őt is csóró lúzernek tartja.

márc. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
25%

Soha nem értettem miért fontos valaki fizetése. Az az Ő pénze és senki másért. Havi 5 millióból is dönthet valaki úgy, hogy egy retkes fillért nem költ a nőre/pasira és 300 ezerből is költhet rá 100 ezret, meg elhalmozhatja minden szarral. Most melyik a jobb, sokból nem költeni a másikra vagy kevésből sokat költeni?

A másik kedvencem meg a "hova szüljek" és "ki fog eltartani"...

márc. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
75%

"ha egy pasi leírja a fizetését"


Azokra a kérdésekre gondolsz, hogy "ha ennyi a fizetésem, akkor kapok ilyen nőt"?


Igen, ezek lúzerek.

márc. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
75%

Azokat, akiket ismerek az életben és nem magas a fizetésük, nem tartom lúzernek, 300 körül keres egy barátom, albérletben él, tud elmenni az őt érdeklő dolgokra, kb minden hétvégére van valami programja, nemrég vett autót, tehát gyanítom félrerakni is tudott előtte, hitele nincsen. Éhen sem halt még, persze láttam, hogy a lehető legolcsóbb kajákat eszi, de hát valahogy be kell osztania gondolom a pénzt, a lényeg, hogy nem tűnik lúzernek ennyivel sem. (Bár most váltott, szerintem már jobban keres, de évekig max 300 körül kapott.) Gyereket nem akar és azt sem hallom soha tőle, hogy miért nincs “csinosvékony, jobbféle” nője.


De amit itt előadnak néhányan, hogy x összeget keresnek, ebből miért várja el bárki is, hogy elköltözzenek a mamahotelből, vagy akármijük legyen, elvigyék a nőt bárhova, mi nem értjük állítólag, milyen drága az élet (még otthon anya mellett is😃), stb, hát bocs de ezek világi lúzerek tényleg.

márc. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
75%

Mindenki mást tart életképtelennek. Van, akinek még az sem az, aki az anyját pumpolja. Hadd legyen ez a véleményük - akkor ne őket keresd, ennyi, úgysem passzolnátok egymáshoz (és nem, ezt nem írja felül az, hogy "de hát annyira feláll rá a kukim").


Én nőként amúgy nem tartok életképtelennek senkit addig, amíg egy minimálbérest állást fel tud mutatni és eltartja magát.

márc. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
73%
Senkitől nem halottam még olyat hogy Jocika nem keres 500 at, csak 300at! Ezért ő életképtelen
márc. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
22%
Mi köze van a fizetésemhez?
márc. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
68%

"Soha nem értettem miért fontos valaki fizetése"


Azért, mert nem akarunk más eltartani, + nem akarom a gyerekemnek azt mondani ,hogy nincs pénz ételre, mert apád egy csóró lúzer akit el kell tartanom. Illetve, míg kicsi a gyerek 1-3 éves korában, nem akarok mellette dolgozni, és addig bizony a pasi lesz a család eltartó, nem pedig majd 3an élünk a gyes-gyed-ből.

márc. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
66%
Nem akarok gyereket, de számít, hogy legyen a másiknak annyi bevétele, amivel csatlakozik az életszínvonalamhoz. Rám egy forintot nem kell költeni, de ha elmegyünk kajálni, moziba vagy utazunk valahova, akkor legyen evidens, hogy felezünk.
márc. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!