Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő miért tart egy életképt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért tart egy életképtelen senkinek egy pasit ha szerinte nem elég jó a fizetése?

Figyelt kérdés
Itt ugye amikor előkerül a pénzezés akkor általában mindig az szokott lenni ha egy pasi leírja a fizetését akkor a nők elkezdik írogatni, hogy ez milyen kevés meg mekkora egy lúzer a pasi...
márc. 28. 08:10
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
17%

Őket kellene megkérdezni. Nem tudok más fejével gondolkodni:

Tipp: ő egy bizonyos szerepre keres egy fickót, és ő nem ment át a castingon.

Nem az érdekli, el tudja vele feszíteni a fejét.

márc. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
46%
12, nem kéne elveszíteni a fejed. Mert akkor az lesz, hogy idejön kérdezni, hogy "szerintetek az rendben van, hogy a párom nem dolgozik, nem is keres munkát, én tartom el?" És te lennél az elsők közt, aki leszólná, hogy ne csak a lába közével gondolkodjon.
márc. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
7%
Mert a nők "nem a pénzre mennek":):):). AMi nagy h*eség.
márc. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
60%
Nem a pénzre megy, aki azt nézi, hogy ketten meg tudjanak élni. Aki a pénzre megy, annak nem te vagy a célpont, nyugi.
márc. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
56%

Ez csak akkor baj, ha a csaj jóval kevesebbet keres, de azt nézi a csávó esetében, hogy eltudja tartani. Egyrészről nem jogos az elvárása, másrészről elég számító és aljas dolog máson felkapaszkodni az egyenlőség világában, amikor egy képzett nő is kereshet jól.


Az a nő aki jól keres, az szerintem elvárhatja, hogy a másik fél is hasonló szinten legyen.


Én férfiként jól keresek és nem is állok le olyan nőkkel, akik tőlem jóval kevesebbet keresnek. Nem lennénk hasonló szinten és hosszútávon nem működne a dolog. Itt nem arra gondolok, hogy 30e forinttal kevesebbet keres az már kuka, hanem mondjuk ha 100-200-300e forinttal.

márc. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
41%

16

Az 1-2 százezer sem olyan vészes. 500 vagy 600?

A nagykülönbség az, amikor min. 2-3x többet keres a másik.

márc. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
19%
17 - 100-200 ezer forint nagy különbség, bőven akkora ami már azt okozhatja, hogy neked kell állni bizonyos dolgokat, ezáltal a saját megkeresett pénzed másra kell költeni. Ez egy család esetében oké, de egy kapcsolatban ami ráadásul friss (1-2 éves), szerintem annyira nem, de kinek mi fér bele. Én ezt már megjártam 2x, harmadszorra nem szeretném.
márc. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
44%
Ez túlzás. Nem mindenkinek ugyanaz a sok/kevés. És nyilván az lehet benne, hogy ez egy társadalmi elvárás is valamennyire egy férfitól, hogy építsen ki egzisztenciát/tudjon egy biztos anyagi alapot nyújtania a családjának pl. Éshát valljuk be, az ilyen pasikra a nők kevésbé tudnak felnézni.
márc. 30. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
44%

A másik, hogy a mai világban már a nők többsége is szeretne karriert építeni, és a többség elvárja (teljesen jogosan) hogy a pasi legalább olyan anyagi szintjen legyen mint ő, mert különben ez egy visszalépés neki ilyen szempontból, és az emberek általában felfele törekszenek párkeresés szempontjából is.

Ez persze nem igaz mindenkire, van akinek más az értékrendje, de összességében ez is egy ok lehet

márc. 30. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
19 - Egy férfinak is visszalépés egy csóró nő. :D
márc. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!